ابزاری مسئولانه در تشخیص چهره ساخته شده توسط Clearview AI برای کمک به مجریان قانون

ابزاری مسئولانه در تشخیص چهره ساخته شده توسط Clearview AI برای کمک به مجریان قانون

ابزار مسئولانه در تشخیص‌چهره Clearview AI

براساس گفته‌های ژورنال معتبر وال استریت، Clearview AI قصد دارد تا در پاسخ به اتهام فدرال کانادا، ویژگی‌های جدید انطباقی را برای کاربرد بیومتریک خود ارایه دهد تا با کمک قوانین و تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر، علاووه بر کمک به مجریان قانون در شناسایی مجرمان و تروریست‌ها، با کمک وضع قوانین و استفاده از تکنولوژی‌های جدید، از سواستفاده از فناوری تشخیص چهره و تشخیص تصویر جلوگیری کند.

ابزار مسئولانه در تشخیص چهره Clearview AI براساس سخنان معتبر منشتر شده در ژورنال وال‌استریت

مدیرعامل این شرکت Hoan Ton-That در طی کنفرانس مجازی از طریق نرم‌افزار Tech Live با ژورنال وال‌استریت، اعلام داشت که Clearview ویژگی‌های آموزشی و انطباقی جدیدی را برای اطمینان از استفاده اخلاقی از این فناوری و تکنولوژی در پلتفرم‌های جدید خود پیاده کرده و آنان را در دسترس مشتریان خود قرار می‌دهد. براساس اعلام مدیرعامل این شرکت، با اعمال همه این ویژگی‌ها، رهبران دپارتمان‌های پلیس خود مسیول نظارت بر استفاده این فناوری توسط افسران بخش خود هستند. یکی از ویژگی‌های جدید Clearview، گزارش مرتبط بودن شماره پرونده خاص با هر جستجو برای کمک به روند رسیدگی و حسابرسی است.

Ton-That اشاره کرد که وظیفه این شرکت تعیین خط مشی نیست و تنها تولید ابزار مسئولانه در تشخیص چهره است.

وی سخنان خود را اینگونه ادامه داد:” استفاده از فناوری تشخیص چهره توسط مجریان قانون همچنان ادامه خواهد داشت و سوالات باقی مانده درباره چگونگی استفاده از آن است.”

Ton-That به عنوان چگونگی چنین مسئله‌ای گفت:” برای نمونه، یکی از مشتریان ما، سازمان مهاجرت و اداره گمرک ایالات متحده (ICE) برای شناسایی کودکانی است که مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند.”

برپایه سخنان رسمی منشتر شده این شرکت، ابزار مسئولانه در تشخیص چهره Clearview AI توسط بیش از ۲.۴۰۰ سازمان اجرای قانون در ایالات متحده استفاده می‌شود. گزارش شده است که بیش از ۲۲۰۰ آژانس‌های اجرای قانون از مارس سال جاری از خدمات این پلتفرم نهایت استفاده را برده‌اند. شایان ذکر است بیشتر این آژانس‌ها از نسخه آزمایشی رایگان آن استفاده کرده‌اند.

برپایه آخرین گزارش‌های منتشرشده توسط ژورنال معتبر وال‌استریت: ارزش این شرکت در Pitchbook، ۳۷ میلیون دلار تخمین زده شده است، هرچند برپایه عقاید نماینده این شرکت، ارزش واقعی این شرکت بیش از ۱۰۰ میلیون دلار است.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/rr0SA

به این مطلب امتیاز دهید

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

بینایار

درک هوشمند ویدیو و تصویر

_ مطالب مرتبط _