همه برای یکی، یکی برای همه

باور داریم که خود را برای پیشرفت، نو آوری و تحول آماده کرده‌ایم و با نگاه متفاوت آن را انجام خواهیم داد. ما با صداقت، شفافیت و بهره مندی از افراد خلاق و شایسته ایمان داریم که در حوزه هوش مصنوعی آینده بزرگی را رقم خواهیم زد. تجربه‌ها، افکار وایده هایمان را با چاشنی تلاش و خودباوری برای یک تحول بزرگ اماده کرده‌ایم. در عامر اندیش افراد از اینکه مهم‌ترین رکن شرکت هستند خوشحالند و دلداده انجام کارهایی هستند که موضوعات مهم و به روز دنیا را فراهم می‌کند. وجود احساس مشترک برای خلق لحظات مهم و تاثیرگذار برای جامعه ایرانی در تمامی اعضای شرکت، تیم ما را مصمم‌تر از همیشه به سوی تحولی شگرف سوق خواهد داد.

  ارزش های شرکت ما

  100
  اخلاق مداری
  100
  مشتری محوری
  90
  دانش محوری
  90
  خلاقیت و نوآوری

  آشنایی با تیم ما

  فارغ از اینکه در آینده به عنوان یک هم تیمی یا مشتری به تیم ما ملحق شوید از ما ارتباط سالم، رفتار شفاف و صادقانه، انعطاف پذیری در شرایط مختلف و مسئولیت پذیری را پذیرا خواهید بود.

  کار تیمی

  ما اینجا با کمک مهندسان یادگیری ماشین مدل‌های هوشمند می‌سازیم، با کمک مهندسان نرم‌افزار از آن‌ها سرویس‌های هوشمند تولید می‌کنیم و با کمک توسعه‌دهندگان نرم‌افزار از آن‌ها محصولات متنوع می‌سازیم. اینجا همیشه موضوعات هیجان انگیز برای کار کردن وجود داره.

  تعهد

  تو عامر اندیش همه به هم اعتماد و اعتقاد داریم، به حقوق هم احترام میذاریم حتی اگه هم عقیده نباشیم، به هم کمک می‌کنیم، همیشه دنبال افزایش دانش خودمان هستیم و به تیممان تعهد و تعلق خاطر داریم.

  موفقیت

  اینجا جاییه که باید برای موفقیت و پیشرفت تلاش کنی، ما مسیر پر فراز و نشیبی را با عشق و علاقه طی کرده‌ایم، شرکتمان را با تکیه بر تجربه، ایده و خلاقیت و نوآوری تاسیس کردیم وبرای رسوندن اون به قله‌های موفقیت به نیروهای متخصصی مثل تو احتیاج داریم.