فارس آوا

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن (گفتار به نوشتار)

امروزه تولید محتوا در مشاغل از ارزش بالایی برخوردار است و کاربردهای مختلفی برای نویسندگان، روزنامه نگاران، وکلا، پزشکان، بخش روابط عمومی سازمان‌ها و … دارد. به کمک نرم‌افزار و وب‌پنل فارس آوا‌، شما قادر خواهید بود تا کلیه فایل‌های صوتی خود را به متن تبدیل کنید. این نرم‌افزار ویژگی‌های خاصی مانند ویرایش، ذخیره فایل‌ها، امکان اشتراک‌گذاری، قابلیت دریافت فایل‌های صوتی در فرمت‌های مختلف ، تبدیل آن به متن و همچنین اندازه‌گیری دقت تبدیل فایل‌ها را نیز دارد.

همچنین برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان می‌توانند سرویس فارس آوا، قابلیت تبدیل گفتار به متن را به وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خود اضافه کنند.

تبدیل گفتار به متن در لحظه

بارگذاری فایل صوتی

تبدیل گفتار به متن در لحظه

بارگزاری فایل صوتی

_ دیگر محصولات فارس آوا _

تبدیل متن به گفتار (TTS)

یکی از سرویس های  فارس آوا، تبدیل متن به گفتار است که می‌تواند متن های داده شده را دریافت و آن را تبدیل به گفتار نماید. در جدیدترین نسخه این  سرویس ، نوع گفتار پخش شده بسیار نزدیک به گفتار یک انسان واقعی می باشد. یکی از مهم‌ترین کاربردهای این سرویس، استفاده در اپلیکیشن‌های مسیریاب برای خواندن آدرس‌ها و دستورالعمل‌های مسیریابی می‌باشد.

استخراج کلمات کلیدی (KWS)

در بسیاری از موارد به جای بازشناسایی کلیه کلمات بیان شده در فایل های صوتی، نیاز به تشخیص برخی از کلمات خاص می‌باشد. برای این منظور محصولی برای استخراج کلمات کلیدی(Keyword spotting) تولید شده است .این محصول قادر است کلمات کلیدی بیان شده در فایل‌های صوتی را با دقت بیشتری (۲۰%) نسبت به تبدیل گفتار به متن بازشناسی و استخراج کند.

- معرفی فارس آوا -

_ تعرفه های فارس آوا _

کم مصرف

۱۰۰هزار تومان
۱۰ ساعت
تبدیل گفتار به متن

اقتصادی

۲۲۵هزار تومان
۲۵ ساعت
تبدیل گفتار به متن

پرمصرف

۴۵۰هزار تومان
۵۰ ساعت
تبدیل گفتار به متن

ویژه

۹۰۰هزار تومان
۱۰۰ ساعت
تبدیل گفتار به متن

در صورت نیاز مشتریان سازمانی برای نصب و استفاده محصول فارس آوا بر روی سرور داخلی، مبنای قیمت‌گذاری میزان پردازش و سخت‌افزار موردنیاز برای تبدیل گفتار به متن می‌باشد که بعد از کارشناسی‌های اولیه به مشتری اعلام خواهد شد. 

با خرید پکیج فارس‌آوا (به صورت بسته نرم افزاری در سرور داخلی مشتری) شما فقط یک بار پرداخت خواهید کرد و نیاز به پرداخت حق استفاده از سرویس به صورت ماهیانه را نخواهید داشت.

سوالات متداول