راهکار ها

راهکارهای هوش مصنوعی در کسب‌وکارها

هوش مصنوعی برای حل مشکلات کسب و کارها راهکارهای متعددی ارائه کرده است. شرکت دانش بنیان عامر اندیش یکی از شرکت‌های پیش رو در زمینه هوش مصنوعی است که ۳ محصول: فارس‌آوا (موتور تبدیل صوت به متن)، باتاوا (چت بات) و هوشتل (اپراتور هوشمند مرکز تماس) را توسعه و برای حل مشکل سازمان‌ها دولتی و خصوصی ارائه کرده است.

مراکز رزو بلیط و هتل

مراکز درمانی

بانک ها

مراکز بیمه ای

اپراتورهای موبایل

نهادهای مالی

استارتاپ ها

مراکز پشتیبانی

مراکز خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا تجربیات و انتظارات مسافران در سراسر دنیا تغییر چشمگیری پیدا کند، راه کارهای شرکت هوش مصنوعی عامراندیش می‌تواند تجربه خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و همچنین رزرو تور یا هتل را بهبود ببخشد.

مراکز درمانی

با توجه به حجم مراجعاتی که به مراکز درمانی و بیماستان‌ها دارند یکی از راه حل‌های اساسی برای پاسخگویی به نیازهای مراجعه کنندگان، هوشمند سازی مراکز درمانی است. با به کارگیری سامانه‌های هوش مصنوعی شرکت عامر اندیش می‌توان فرآیندهایی مانند پذیرش و پیگیری جواب آزمایش را هوشمند کرد.

بانک‌ها

هوش مصنوعی نقش مهمی در آینده بانکداری اینترنتی دارد. فناوری‌های شرکت عامراندیش می‌تواند در حسابداری، اتوماسیون پشتیبانی و یشنهادات شخصی‌سازی شده به بانک‌ها کمک کنند.

مراکز بیمه‌ای

با توجه به گسترش فعالیت‌های صنعت بیمه و حجم بالای خدمات موجود، شرکت‌های بیمه برای خودکارسازی فرآیندهای خود به محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی نیاز دارند تا خدمات بیمه‌ای خود را با سرعت و  هزینه‌ای کمتر به مشتریان عرضه کنند.

اپراتورهای موبایل

در دنیای امروز، هوش مصنوعی فرصتی را فراهم کرده تا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در رقابت با یکدیگر به دنبال افزایش رضایت و تجربه کاربران خود باشند. اپراتورهای تلفن همراه کشور نباید از این مسئله غافل باشند….

نهادهای مالی

خدمات مشاوره و پشتیبانی نهادهای مالی توسط کارشناسان و متخصین در حوزه بازار سرمایه بسیار حائز اهمیت است، زیرا ضمن اینکه منجر به کسب حداکثر سود و حداقل خطا برای سرمایه گذاران می شود، باعث مدیریت ریسک و …

استارت آپ‌ها

بعد از موج جدیدی که باعث به وجود آمدن استارت آپ های بسیاری بخصوص در حوزه خدمات شده، نیاز به یافتن راه حل هایی که منجر به کاهش هزینه های عمومی و پشتیبانی از مشتریان شود افزایش چشم گیری داشته است. در واقع …..

مراکز ارائه اطلاعات

مراکز امداد و ارائه اطلاعات که با شماره‌های سه رقمی به صورت تلفنی به کاربران داخلی ارائه خدمات انجام می‌دهند، می‌توانند به بهره‌گیری از هوش مصنوعی و هوشمند کردن فرآیندهای خود آورده های بسیاری را تجربه کنند…

مراکز پشتیبانی

هوشمند سازی خدمات ارائه شده در مراکز پشتیبانی منجر به افزایش ظرفیت و سرعت در ارائه خدمات می‌شود که این امر در نهایت منجر به افزایش رضایت مشتریان و کاربران خواهد شد….

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

ضمن تشکر بابت ارسال پیام، در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت عامراندیش درخواست شما را بررسی خواهند نمود.