شرکت عامر اندیش هوشمند

تاریخچه عامراندیش

تاسیس شرکت

۱۳۹۶

تاسیس شرکت

۱۳۹۶

شرکت دانش بنیان عامراندیش‌هوشمند در سال ۱۳۹۶ تاسیس گردید و در همین سال موفق به اخذ تاییدیه کیفی عملکرد سامانه تبدیل گفتار به متن در زبان فارسی از مرکز تحقیقات مخابرات ایران گردید. شاکله اصلی این شرکت را تیم متخصص و مجرب با بیش از ۲۰ سال سابقه عملیاتی موفق تشکیل داده است که دارای تجربه تولید و اجرای پروژه‌های متعددی در سطح ملی و بین المللی هستند.

شرکت عامراندیش در سال ۱۳۹۷ مجوز شرکت دانش‌‏بنیان را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت نمود همچنین شرکت عامر اندیش در سال ۱۳۹۸ به عضویت سازمان انفورماتیک کشور نیز درآمد. علاوه بر این شرکت عامراندیش توانست بزرگ‌ترین دیتاست موجود در زبان فارسی برای محصول فارس آوا را گردآوری نماید و با با حضور در نمایشگاه‌های اینوتکس و الکامپ دو محصول دیگر خود با نام‌های سامانه هوشمند مرکز تماس هوشمند (هوشتل) و چت بات فارسی (باتاوا) را به صورت رسمی معرفی کند.

تا ۱۳۹۸

رشد و شکوفایی

۱۳۹۷

شروع رشد و شکوفایی

تداوم نوآوری

۱۳۹۸

تداوم رشد و نوآوری

تا ۱۴۰۲

شایان ذکر است این شرکت در حال حاضر افتخار دارد با سازمان‌های حساس و بزرگ تراز ملی، مانند نهاد ریاست جمهوری، شرکت ایرانسل، گروه صنعتی ایران خودرو، بانک پاسارگاد، پست بانک و…، طرف قرارداد بوده و مشغول به همکاری‌های کلیدی در حوزه محصولات و راهکارهای جامع سازمانی مبتنی بر هوش مصنوعی است.

مشتریان ما

snapp
snapp
snapp
snapp
snapp
snapp

مشتریان ما

افتخارات ما

مشتریان ما

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

ضمن تشکر بابت ارسال پیام، در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت عامراندیش درخواست شما را بررسی خواهند نمود.