شرکت عامر اندیش هوشمند

تاریخچه عامراندیش

تاسیس شرکت

۱۳۹۶

تاسیس شرکت

۱۳۹۶

شرکت دانش بنیان عامراندیش‌هوشمند در سال ۱۳۹۶ تاسیس گردید و در همین سال موفق به اخذ تاییدیه کیفی عملکرد سامانه تبدیل گفتار به متن در زبان فارسی از مرکز تحقیقات مخابرات ایران گردید. شاکله اصلی این شرکت را تیم متخصص و مجرب با بیش از ۲۰ سال سابقه عملیاتی موفق تشکیل داده است که دارای تجربه تولید و اجرای پروژه‌های متعددی در سطح ملی و بین المللی هستند. 

شرکت عامراندیش در سال ۱۳۹۷ مجوز شرکت دانش‌‏بنیان را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت نمود همچنین شرکت عامر اندیش در سال 1398 به عضویت سازمان انفورماتیک کشور نیز درآمد. علاوه بر این شرکت عامراندیش توانست بزرگ‌ترین دیتاست موجود در زبان فارسی برای محصول فارس آوا را گردآوری نماید و با با حضور در نمایشگاه‌های اینوتکس و الکامپ دو محصول دیگر خود با نام‌های سامانه هوشمند مرکز تماس هوشمند (هوشتل) و چت بات فارسی (باتاوا) را به صورت رسمی معرفی کند.

۱۳۹۷
الی
۱۳۹۸

رشد و شکوفایی

۱۳۹۷

شروع رشد و شکوفایی

تداوم نوآوری

۱۳۹۸

تداوم رشد و نوآوری

تا ۱۴۰۱

 شایان ذکر است این شرکت در حال حاضر افتخار دارد با سازمان‌های حساس و بزرگ تراز ملی، مانند نهاد ریاست جمهوری، صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، شرکت ارتباطات سیار، شرکت ایرانسل و غیره، طرف قرارداد بوده و مشغول به همکاری‌های کلیدی در حوزه محصولات و راهکارهای جامع سازمانی مبتنی بر هوش مصنوعی است. هم چنین شرکت در پی توسعه فعالیت‌های خود به دو حوزه جدید نیز قدم گذاشت که به زودی خبرهای خوبی را برای ارائه به علاقه‌مندان هوش مصنوعی خواهد داشت.

_ درباره عامر اندیش _

ویدئو معرفی شرکت عامر اندیش هوشمند

مشتریان ما

snapp
snapp
snapp
snapp
snapp
snapp

مشتریان ما

افتخارات ما

مشتریان ما