شرکت عامر اندیش هوشمند

تاریخچه عامراندیش

تاسیس شرکت

۱۳۹۶

تاسیس شرکت

۱۳۹۶

شرکت عامر اندیش هوشمند در سال ۱۳۹۶، توسط گروهی از متخصصان و نخبه‌های هوش مصنوعی ایرانی بنیان گذاشته شد. در همین سال، با همت متخصصان هوش مصنوعی گروه عامر اندیش، سه محصول هوشمند در زمینه پردازش صدا، متن و تصویر تولید شد. در زمینه پردازش صدا فارس آوا، که موتور پردازش گفتار متمرکز بر زبان فارسی است، تولید شد. در زمینه پردازش متن باتاوا به عنوان دستیار سازمانی و یک چت بات هوشمند به بازار معرفی شد و در زمینه پردازش و درک هوشمند ویدئو و تصویر نیز محصولی به نام بینایار به بازار عرضه شد.

در پی حرکت رو به رشد شرکت عامر اندیش هوشمند در سال دوم تاسیس و به همت متخصصان هوش مصنوعی این شرکت، سال ۹۷ سالی پر از موفقیت بود. در این سال عامر اندیش به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران درآمد. محصول فارس آوا توانست از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاییدیه کیفیت بگیرد و همچنین به همراه محصول بینایار دانش بنیان شود. عامر اندیش در سال ۹۷ توانست در جمع ۵ شرکت برتر نمایشگاه بومی سایبری و هم‌چنین ۳۰ استارتاپ برتر نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۸ قرار بگیرد.

۱۳۹۷

شروع رشد و شکوفایی

۱۳۹۷

شروع رشد و شکوفایی

تداوم رشد و نوآوری

۱۳۹۸

تداوم رشد و نوآوری

۱۳۹۸

سال ۹۸ نیز مانند سال دوم تاسیس شرکت، همراه با نوآوری‌ها و موفقیت‌های متعددی بود. عامر اندیش توانست در این سال از محصول هوشمندی دیگری به نام هوشتل، که یک اپراتور هوشمند برای مراکز تماس بود، پرده برداری نماید و راه حل هوشمند دیگری را برای کسب‌وکارهای داخلی به ارمغان بیاورد. علاوه بر آن عامر اندیش در سال ۹۸ موفق شد که بزرگ‌ترین دیتاست موجود در زبان فارسی برای محصول فارس آوا را گردآوری نماید. همچنین در همین سال عامر اندیش به عضویت سازمان انفورماتیک کشور نیز درآمد.

عامر اندیش در پی مسئولیت اجتماعی خود به عنوان شرکتی نوآور در زمینه هوش مصنوعی، پروژه استارتاپ استودیو هوش مصنوعی را راه اندازی کرد تا علاقه‌مندان و فعالان این حوزه بتوانند با راهنمایی متخصصین و مهندسین این شرکت به شکل درستی قدم در این راه بگذارند و از استعداد و علاقه خود در این حوزه به نحو احسنت استفاده کنند. هم چنین شرکت در پی توسعه فعالیت‌های خود به دو حوزه جدید نیز قدم گذاشت که به زودی خبرهای خوبی را برای ارائه به علاقه‌مندان هوش مصنوعی خواهد داشت.

۱۳۹۹

ثبات در پیشرفت

۱۳۹۹

ثبات در پیشرفت

_ درباره عامر اندیش _

ویدئو معرفی شرکت عامر اندیش هوشمند

مشتریان ما

snapp
snapp
snapp
snapp
snapp
snapp

مشتریان ما

افتخارات ما

مشتریان ما