آنچه در الکامپ 98 گذشت

آنچه در الکامپ ۹۸ گذشت

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از ۲۷ الی ۳۰ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار گردید. در این دوره نیز حدود ۶۰۰ شرکت و برند مختلف فعال در حوزه فناوری حضور داشتند و شرکت عامر اندیش هم همانند سال گذشته حضوری پررنگ داشت.

در این دوره الکامپ، غرفه اصلی شرکت عامر اندیش در سالن میلاد نمایشگاه و در سالن ۶ و ۷ مخصوص استارت آپ ها قرار گرفته بود. همانند نمایشگاه اینوتکس محصولات فارس آوا (تبدیل گفتار به متن، باتاوا (دستیار هوشمند سازمانی) نیز به علاقه مندان حوزه فناوری، بخصوص هوش مصنوعی ارائه شد.

اما نکته مهم حضور شرکت عامر اندیش در الکامپ ۹۸، رونمایی از محصول جدید خود بود که برای اولین بار در این رویداد از آن رونمایی شد. این محصول جدید، هوشتل (اپراتور هوشمند مرکز تماس) بود که نگاه های بسیاری را به سوی خود جلب کرد.

این محصول که جایگزینی برای بخشی از اپراتورهای انسانی مرکز تماس خواهد شد، قادر است تا مانند اپراتور های واقعی با کاربران و مشتریان کسب و کار ارتباط برقرار کرده و تمامی فرآیند هایی که در یک مرکز تماس صورت می گیرد، مانند پاسخگویی به مشتریان، تماس با مشتریان و حتی تحلیل مکالمات در بخش پشتیبانی را انجام دهد.

با توجه به استقبالی که از این محصول شد پیش بینی می شود تا در آینده ای نزدیک سازمان ها و شرکت های بسیاری اقدام به هوشمند سازی مراکز تماس و پشتیبانی خود نمایند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/tPnNs

به اشتراک بگذارید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

اخبار شرکت

هوش مصنوعی راهکار جدید شرکت‌های ایرانی

هوش مصنوعی راهکار جدید شرکت‌های ایرانی بدون شک یکی از جدید‌ترین و جذاب‌ترین حوزه‌هایی که در سالیان اخیر دنیای فناوری را تحت تاثیر خود قرار

اخبار شرکت

مروری بر اینوتکس ۲۰۱۹

امسال هم نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ خرداد سال ۹۸ در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی برگزار گردید. رشد چشمگیر شرکت