آنچه در الکامپ 98 گذشت
۱۳۹۸-۰۶-۲۶ 0

آنچه در الکامپ 98 گذشت

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ از 27 الی 30 تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار گردید. در این دوره نیز حدود 600 شرکت و برند مختلف فعال در حوزه فناوری حضور داشتند و شرکت عامر اندیش هم همانند سال گذشته حضوری پررنگ داشت.

در این دوره الکامپ، غرفه اصلی شرکت عامر اندیش در سالن میلاد نمایشگاه و در سالن 6 و 7 مخصوص استارت آپ ها قرار گرفته بود و محصول فوتمن را که در نمایشگاه اینوتکس به صورت دمو ارائه داده بود، در غرفه ای مجزا در معرض دید بازدید کنندگان و علاقه مندان به حوزه فوتبال و فناوری عرضه کرد.

همانند نمایشگاه اینوتکس محصولات فارس آوا(تبدیل گفتار به متن(، باتاوا (دستیار هوشمند سازمانی(، بینایار(فهم ویدیو و تصویر) نیز به علاقه مندان حوزه فناوری، بخصوص هوش مصنوعی ارائه شد.

اما نکته مهم حضور شرکت عامر اندیش در الکامپ 98، رونمایی از محصول جدید خود بود که برای اولین بار در این رویداد از آن رونمایی شد. این محصول جدید، هوشتل (اپراتور هوشمند مرکز تماس) بود که نگاه های بسیاری را به سوی خود جلب کرد.

این محصول که جایگزینی برای بخشی از اپراتورهای انسانی مرکز تماس خواهد شد، قادر است تا مانند اپراتور های واقعی با کاربران و مشتریان کسب و کار ارتباط برقرار کرده و تمامی فرآیند هایی که در یک مرکز تماس صورت می گیرد، مانند پاسخگویی به مشتریان، تماس با مشتریان و حتی تحلیل مکالمات در بخش پشتیبانی را انجام دهد.

با توجه به استقبالی که از این محصول شد پیش بینی می شود تا در آینده ای نزدیک سازمان ها و شرکت های بسیاری اقدام به هوشمند سازی مراکز تماس و پشتیبانی خود نمایند.

برچسب ها

نظر بدهید

چت بات

چت بات
گفتار به نوشتار
تشخیص چهره
اپراتور هوشمند