آیا می توان از هوشتل به عنوان منشی تلفنی استفاده کرد؟

هوش مصنوعی با پیشرفت خود توانسته است بسیاری از فرآیندها را آسان کند. در همین راستا هوش مصنوعی می‌تواند به کمک قابلیت تحلیل و فهم هوشمند خود برخی از کارهایی که برای انجام آن به نیروی انسانی نیاز است را انجام دهد. یکی از کاربردهای محبوب هوش مصنوعی در کسب و کارها کمک گرفتن از هوشمندی هوش مصنوعی برای پاسخگویی به تماس‌های مشتریان به صورت خودکار است. استفاده از اپراتورهای هوشمند به عنوان منشی تلفنی در بسیاری از کسب و کارها پیشرفته خارجی چند سالی است که به یک ترند تبدیل شده، اما آیا واقعا هوش مصنوعی می‌تواند تمام وظایف یک منشی تلفنی را به خوبی انجام دهد؟ امروز قصد داریم تا این مسئله را بررسی کنیم و ببینیم که آیا محصول ایرانی هوشتل که یک اپراتور هوشمند پاسخگو برای مراکز تماس است می‌تواند جایگزین یک منشی تلفنی شود یا خیر. پس در ادامه با ما همراه باشید.

هوشتل یا همان اپراتور هوشمند چیست؟

هوشتل یا همان اپراتور هوشمند یک سرویس مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند همانند نیروی انسانی بسیاری از فرآیندهای بخش پشتیبانی از مشتریان، که شامل پاسخدهی به تماس‌های آن‌ها به صورت هوشمند می‌شود، را انجام دهد. این سیستم می‌تواند به تماس‌های مشتریان پاسخ داده و به سوالات آن‌ها جواب دهد، تماس‌های ورودی را به بخش‌های مورد نظر انتقال دهد، از صحبت‌های مشتریان مستند تهیه کند و حتی به نیروهای انسانی برای پاسخگویی به مشتریان کمک کند. در این میان هر زمانی پاسخگوی هوشمند فهمید که نمی‌تواند به سوالات یک مشتری پاسخ دهد، او را به طور خودکار به اپراتور انسانی منتقل می‌کند.

مرکز تماس ایرانسل

هوشتل یا همان اپراتور هوش مصنوعی ما، به یک کسب و کار کمک می‌کند تا در زمان و هزینه صرف شده صرفه جویی داشته باشد و هم چنین میزان اشغال خطوط را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و می‌تواند به تعداد بیشتری از مشتریان در زمانی مشابه پاسخ دهد. هم چنین با پاسخ دادن به سوالات تکراری مرکز تماس حجم کاری زیادی را از دوش نیروهای انسانی بر می‌دارد. نکته مورد توجه در مورد اپراتور هوشمند هوشتل، آن است که بر اساس نیاز هر کسب و کاری مقیاس بندی می‌شود و صاحب یک کسب و کار به راحتی می‌تواند فعالیت آن را کنترل کند و بر میزان کارایی آن‌ها مستقیما نظارت داشته باشد.

آیا هوشتل می‌تواند وظایف یک منشی تلفنی را انجام دهد؟

نکته‌ای که در مورد هوش مصنوعی وجود دارد آن است که با وجود هوشمندی‌اش، هنوز نمی‌تواند از پس انجام مسائلی که نیاز به تجزیه و تحلیل‌های پیچیده عاطفی و انسانی دارد بربیاید. پس نمی‌توانید از یک اپراتور هوشمند انتظار داشته باشید که بتواند تمامی وظایف یک منشی تلفنی را به خوبی انجام دهد. او نمی‌تواند زمانی که مشتری شما در شرایط پیچیده احساسی قرار دارد واکنش انسانی داشته باشد، اما می‌تواند بسیاری از وظایفی که نیاز به تحلیل‌های پیچیده روانشناختی ندارند را به خوبی پیاده سازی کند. این وظایف شامل بخش عمده‌ای از کارهای یک منشی تلفنی خواهد شد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.

پاسخدهی هوشمند

اپراتور هوشمند می‌تواند پاسخ بسیاری از سوالاتی که از یک منشی تلفنی می‌شود را یاد بگیرد تا زمانی که مشتری سوالاتی مشابه داشت بتواند به طور هوشمند و خودکار به سوالات او پاسخ دهد. دقت کنید که نیازی نیست این سوالات از یک چهارچوب کلی پیروی کنند و هوش مصنوعی اپراتور می‌تواند مفهوم و نیاز نهفته در صحبت‌های مشتری را درک کند. برای مثال چه مشتری بپرسد “یک بلیط می‌خواهم برای مشهد” یا بپرسد “میخوام برم مشهد”، اپراتور هوشمند ما متوجه نیاز مشتری به یک بلیط برای سفر به شهر مشهد می‌شود و بر اساس نیاز آن مشتری به او پاسخ می‌دهد. در مواقعی که سوال مشتری بسیار جدید باشد و اپراتور هوشمند نتواند به وسیله اطلاعات خود به او پاسخ دهد، به طور خودکار مشتری را به یک اپراتور انسانی منتقل می‌کند.

نوبت دهی

یک اپراتور هوشمند می‌تواند به طور خودکار عملبات نوبت دهی به مراجعه کننده یا مشتریان را انجام دهد و این نوبت‌ها را مطابق با برنامه کاری از قبل تعیین شده، به مراجعه کنندگان ارائه دهد. برای مثال یک پزشک می‌تواند با دادن برنامه کاری و اطلاعات مورد نیاز به اپراتور هوشمند، از آن برای نوبت دهی هوشمند به بیمارانش استفاده کند. هم چنین می‌تواند سایر تغییرات در برنامه را نیز به اطلاع افرادی که نوبت گرفته‌اند برساند.

ارائه اطلاعات

یک اپراتور هوشمند می‌تواند اطلاعات مختلف را حفظ کند و یاد بگیرد تا آن را در صورت نیاز به مشتریان ارائه دهد. هوش مصنوعی اپراتور هوشمند می‌تواند نیازهای مخاطب را به خوبی درک کرده و اطلاعات مورد نیاز او را در کسری از ثانیه به مشتری ارائه دهند. هم چنین هوش مصنوعی آن به برقراری و ایجاد یک مکالمه دو طرفه معنی دار با مشتری کمک بسیاری می‌کند.

انتقال تماس هوشمند

یکی از کاربردهای دیگری که هوش مصنوعی به اپراتورهای هوشمند بخشیده و این کاربرد ناشی از فهم و درک صحبت‌های مخاطب می‌باشد، توانایی انتقال تماس هوشمند است. هوش مصنوعی اپراتور هوشمند زمانی که می‌فهمد که نمی‌تواند پاسخگوی نیاز مخاطب باشد، آن را به طور هوشمند و اتوماتیک به اپراتور انسانی وصل می‌کند تا او بتواند به نیازهای مشتری رسیدگی کند. از طرف دیگر در مواجهه با افرادی که با شخص به خصوص و یا بخش خاصی از سازمان کار دارند، می‌تواند تماس آن‌ها را به همان شخص یا بخش منتقل کند.

پشتیبانی از مشتریان

یکی دیگر از کارهایی که یک اپراتور هوشمند می‌تواند انجام دهد پشتیبانی از مشتریان است. اپراتور هوشمند می‌تواند در هر مرحله از استفاده مشتری از خدمات یک کسب و کار با او تماس برقرار کند و به نیازهایش رسیدگی و درخواست‌ها و نظراتش را ثبت کند. نکته مهم در این مسئله خودکار بودن و هوشمندی و داشتن قابلیت برنامه ریزی اپراتور هوشمند در تمام مراجل است.

از عامر اندیش کمک بگیرید!

خوشبختانه هوش مصنوعی با پیشرفت‌های زیادی که در سال‌های اخیر در کشورمان داشته می‌تواند با کسب و کارهای داخلی ادغام شود و بسیاری از فرآیندهای آن‌ها را هوشمند نماید. شرکت عامر اندیش هوشمند نیز در این راستا به کسب و کارهای داخلی کمک می‌کند تا با هوش مصنوعی ادغام شوند و فرآیندهای خود را هوشمند کنند. تمامی کسب و کارهایی که می‌خواهند از هوش مصنوعی در بخش‌های مختلف استفاده کنند، می‌توانند برای برخورداری از دمو رایگان به صفحه تماس با ما مراجعه نمایند و فرم مربوطه را برای ما ارسال کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/Nlqam

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

ضمن تشکر بابت ارسال پیام، در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت عامراندیش درخواست شما را بررسی خواهند نمود.