ارسال پیام تبریک هوشمند عید با کمک اپراتور هوشمند هوشتل

ارسال پیام تبریک هوشمند عید با کمک اپراتور هوشمند هوشتل

ارسال پیام تبریک هوشمند عید با کمک اپراتور هوشمند هوشتل

با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز و شروع سال جدید بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها شروع به ارسال پیام تبریک هوشمند عید به مشتریان، کارمندان و یا سایر افرادی که به نوعی با سازمان آن‌ها در ارتباط هستند، می‌نمایند. این کار با استفاده از تماس‌های تلفنی، ایمیل، پیامک و… انجام می‌شود. برای انجام هر کدام از آن‌ها باید افراد مختلفی را مسئول این کار قرار داد و پلتفرم‌های مختلفی را برای ارسال پیام، ایمیل و…  به کار برد. هر کدام از این روش‌ها صرف هزینه‌های گزافی را می‌طلبد. در این مقاله می‌خواهیم راهی با هزینه‌ای بسیار کمتر برای ارسال پیام‌های تبریک به شما معرفی کنیم.

اپراتور هوشمند هوشتل چیست؟

هوشتل یک ربات پاسخگوی هوشمند در مراکز تماس تلفنی است که  می تواند جایگزین اپراتورهای انسانی شود و به صورت اتوماتیک و با استفاده از هوش مصنوعی پاسخگوی تماس های مشتریان شما باشد. این محصول یک سامانه کامل برای برقراری ارتباط با مشتری به زبان فارسی و بروی بستر VOIP است که به صورت هوشمند صحبت های مشتری را شنیده و آن ها را تبدیل به متن کرده، سپس به پردازش متن های دریافتی پرداخته و در انتها پس از یافتن پاسخ مناسب، به مانند یک عامل انسانی آن را برای مشتری اعلام می کند.

اپراتورهای مرکز تماس

هوشتل چه قابلیت‌هایی دارد؟

اپراتور هوشمند هوشتل به طور کلی دارای چنین قابلیت‌هایی می‌باشد:

 • بهره مندی از موتور تبدیل گفتار به متن سفارشی سازی شده
 • بهره مندی از موتور پردازش طبیعی متن
 • بهره مندی از موتور تبدیل متن به گفتار
 • افزایش دسترس پذیری با ارائه خدمات ۲۴ ساعته به تماس گیرندگان
 • به صفر رساندن اشغالی خطوط تلفن در زمان های ترافیک بالا
 • کاهش مدت زمان انتظار کاربر برای پاسخگویی
 • سازگاری با تمامی مراکز تلفن روی بستر VOIP
 • درک سوالات مشتریان سازمان بمنظور برقراری مکالمه هوشمند با کاربر برای رسیدن به پاسخ مناسب
 • انتقال تماس به یک اپراتور انسانی در صورت عدم یافتن جواب مناسب
 • نصب و راه اندازی درون سازمانی
 • بهره مندی از آخرین تکنولوژیهای یادگیری عمیق
 • قابلیت درک مکالمات محاوره ای
 • توسعه و تولید بصورت کاملاً بومی در داخل کشور
 • امکان شخصی سازی نحوه پاسخگویی یا ارائه خدمت به تماس گیرندگان هر سازمان
 • کاهش ریسک پاسخگویی یا ارائه خدمت اشتباه

با توجه به توانایی‌هایی که برای هوشتل گفته شد، این اپراتور هوشمند می‌تواند قابلیت‌هایی همانند برقراری تماس با اشخاص خاص نیز داشته باشد.

آیا هوشتل می‌تواند پیام تبریک هوشمند عید ارسال کند؟

خوشبختانه اپراتور هوشمند هوشتل می‌تواند به طور اختصاصی برای شما پیام تبریک هوشمند عید ارسال کند. همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد یکی از قابلیت‌های هوشتل برقراری تماس با افراد و اشخاص خاص می‌باشد. شما در مرکز تماس کسب و کار خود می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید و در زمان‌هایی مانند عید سال نو، مناسبت‌های ملی به خصوص و… برای افراد مشخص و یا مشتریانتان پیام تبریک و یا تماس صوتی حاوی پیام تبریک ارسال نمایید. تمام این کارها توسط اپراتور هوشمند هوشتل قابل اجرا می‌باشد و اگر شما در مرکز تماس کسب و کارتان ربات هوشتل داشته باشید، او این کار را برای شما انجام خواهد داد و دیگر نیازی نیست برای ارسال پیام و تماس و… از پلتفرم‌های جدایی استفاده کنید و هزینه دیگری بپردازید.

استفاده از هوشتل برای ارسال پیام چه مزیت‌هایی خواهد داشت؟

حقوق اپراتور مرکز تماس

نکته‌ی مهمی که در رابطه با استفاده از اپراتور هوشمند هوشتل وجود دارد آن است که می‌تواند تا حدود زیادی همانند اپراتور انسانی و با هوش عمل کند. تماس‌هایی که از طرف شما توسط هوشتل با مخاطبانتان برقرار می‌شود صرفا یک صدای ضبط شده نخواهد بود بلکه اپراتور هوشتل از هوش مصنوعی خود استفاده می‌کند تا همانند انسان پیام را مخابره کند. مزیت‌های چشمگیری که استفاده از هوشتل برای ارسال پیام تبریک هوشمند عید دارد عبارتند از:

برقراری تماس با اشخاص بخصوص

شما می‌توانید از اپراتور هوشتل استفاده کنید تا به لیست اشخاص مد نظر شرکت شما تماس بگیرد و پیام تبریک را مستقیما به آن‌ها ابلاغ کند. این افراد خاص می‌توانند مشتریان وفادار، اعضای هیئت مدیره، افراد بلند مرتبه‌ای که شرکت شما با آن‌ها در ارتباط است و… باشند. ارسال پیام به این شکل می‌تواند بسیار جالب و تاثیر گذار باشد.

سرعت در ارسال پیام‌ها

اپراتور هوشمند هوشتل می‌تواند در یک زمان یکسان با اپراتور انسانی تعداد تماس‌های بیشتری را برقرار کند. پس با خیال راحت و بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید تعداد تماس‌های زیادی را به اپراتور هوشتل بسپارید.

نبود خطا در ارسال پیام‌ها با تعداد بالا

زمانی که حجم کاری زیاد می‌شود و تعداد پیام‌های ارسالی بالا می‌رود، اپراتور انسانی ممکن است بر اثر خستگی و یا سردرگمی دچار خطا و اشتباه شود. در صورتی که چنین چیزی در یک ربات عملا وجود ندارد. اپراتور هوشتل هیچگاه در حجم تماس‌های زیاد و زمان‌های پیک کاری خسته نمی‌شود و نیاز به خستگی درآوردن و تجدید قوا ندارد. همین امر موجب می‌شود تا هر میزان کار را بدون هیچ گونه خطا و با دقت بالایی انجام دهد.

 

در صورتی که می‌خواهید با محصول هوشتل شرکت عامر اندیش بیشتر آشنا شوید، به صفحه تماس با ما مراجعه و فرم درخواست دمو محصول را برای ما ارسال کنید.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/oxH3t

به این مطلب امتیاز دهید

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

بینایار

درک هوشمند ویدیو و تصویر

_ مطالب مرتبط _