ادغام انویدیا (Nvidia) با مایکروسافت 365 برای افزایش دقت این پلتفرم در ویرایش متن هوشمند

ادغام انویدیا (Nvidia) با مایکروسافت ۳۶۵ برای افزایش دقت این پلتفرم در ویرایش متن هوشمند

انویدیا (Nvidia)، در نشست GTC در این هفته، در مورد برنامه‌های همکاری با مایکروسافت برای افزودن هوش مصنوعی خود به مایکروسافت ۳۶۵ سخن گفت.

در نمایش بزرگ پاییزی این هفته، GTC  (کنفرانس فناوری GPU) ، اخبار هوش مصنوعی زیادی ارائه خواهد شد، از روبات‌های اتوماتیک گرفته تا هوش مصنوعی که نرم‌افزار مورد استفاده خود را می‌نویسند. این خبر، برای کاربران مایکروسافت ۳۶۵ خبر بسیار خوبی است، زیرا مورد اعتمادترین نرم‌افزار برای ویرایش خودکار متن‌ها، در حال حاضر، نرم‌افزار Grammarly است. با این حال، انویدیا (Nvidia) اعلام کرد که مایکروسافت، هوش مصنوعی این پلتفرم پرقدرت را در اختیار گرفته است. این پلتفرم در مایکروسافت ۳۶۵، اشتباهات گرامری را به صورت خودکار و به سادگی اصلاح می‌کند و با کمک چت‌بات‌ها پرسش‌های کاربران را پاسخ داده و متن‌های کاربر را قبل از نوشتن به صورت کامل، پیش‌بینی می‌کند.

انویدیا (Nvidia)
انویدیا (Nvidia)

انویدیا (Nvidia): گام نخست مایکروسافت ۳۶۵ هوشمند

یکی از بزرگترین ناامیدی‎ها برای کاربران مایکروسافت ۳۶۵ این است که حتی با وجود محصول‌هایی همچون IBM Watson در بازار، هنوز دستیارهای دیجیتال هوشمندی ارائه نداده است. بیشتر پرسش‌ها به متن ترجمه شده، توسط یک موتور جست‌وجو ارسال شده و سپس متن نهایی به گفتار ترجمه می‌گردد. با تایپ کردن درخواست خود در نوار آدرس یک مرورگر، هنوز می‌توانید نتایج بهتر و سازگارتری بدست آورید. نسل فعلی هوش مصنوعی می‌تواند کارهای شگفت انگیزی انجام دهد، با این وجود ما هنوز به تمام آنچه که ارائه می‌دهد دسترسی نداریم.

انویدیا (Nvidia) در اصلاح گرامر

انتظار کابران مایکروسافت ۳۶۵، از این پتلفرم در اصلاح گرامر آن است که در دقت و اصلاح متن، هچون نرم‌افزار Grammarely قدرتمند باشد. Grammarly، موتور هوش مصنوعی است که سازگاری بسیاری با مرورگر شما و مایکروسافت آفیس دارد. با این‌وجود، کابران مایکروسافت ۳۶۵، انتظار دارند که توانایی انویدیا بسیار فراتر از Grammarly باشد و به اجازه تغییرات عمده‌ای را به کاربران بدهد (همان‌کاری که امروز می‌توانید با ابزار ویرایش انجام دهید و روند ویرایش متن‌های خود را سرعت ببخشید). کاربران همچنین انتظار دارند که به مرور زمان، مایکروسافت توانا به یادگیری اولویت‌ها و شناسایی کاربر باشد زیرا انویدیا (Nvidia) یک موتور هوش مصنوعی است که قابلیت آموزش خود را براساس رفتار کاربر یا گروه را دارد. این پیاده‌سازی هوش مصنوعی در نسخه جدید مایکروسافت ۳۶۵، نه تنها باید باعث بهبود دقت ویرایش متن شود، بلکه باید سرعت ویرایش متن‌ها را نیز به میزان چشم‌گیری تسریع کند.

مشکلات موجود

یکی از مشکل‌های مداوم با هر محصولی، کمک به کاربر برای دریافتن و استفاده از ویژگی‌های مختلف آن است. در مایکروسافت ۳۶۵، بیشتر کاربران درباره بسیاری از ویژگی‌های آن که باعث افزایش چشم‌گیری در بهره‌روی آنان می‌شود، چیزی نمی‌دانند و یا در صورت دانستن هم استفاده‌ای از آن نمی‌کنند. مایکروسافت در گذشته آواتارها را تجربه می‌کرد. در حالی‌که این مفهوم خوب بود، اما در آن زمان یک هوش مصنوعی واقعی نداشتیم و مردم از این ابزارها به نوعی متنفر بودند زیرا انتظاراتشان بسیار فراتر از واقعیت بود. مایکروسافت مطمئنا می‌تواند با استفاده از انویدیا (Nvidia) و کورتانا (Cortana) برای ارائه خودکار و اتوماتیک برای پاسخ‌های صحیح به کاربران خود استفاده نماید و حتی پیش‌بینی نماید که کاربر باید چه چیزی بپرسد تا پروژه سریع‌تر و بهتر انجام گردد.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/9YFva

به این مطلب امتیاز دهید

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

بینایار

درک هوشمند ویدیو و تصویر

_ مطالب مرتبط _