حضور عامر اندیش در دومین رویداد فریلند

حضور عامر اندیش در دومین رویداد فریلند

همایش فریلند ۹۸ نیز همانند سال پیش در شهر زیبای انزلی برگزار شد و تجربه موفق سال گذشته باعث شد که بسیاری از علاقه مندان و فعالین حوزه کسب و کار را به  این شهر بکشاند و شرکت عامر اندیش هوشمند هم امسال در این همایش شرکت کرد.

در فریلند امسال حدود ۱۵۰۰ فریلنسر فعال در حوزه های مختلف از سراسر کشور شرکت کرده بودند و پای سخنرانی افراد موفق اکوسیستم استارت آپی نشسته و به تجربیات آن ها در زمینه های مختلف گوش فرا دادند.

علاوه بر سخنرانی های جذاب و مفید، شرکت کنندگان توانستند با شرکت هایی که در رویداد امسال غرفه داشتند هم آشنا شوند و از خدمات آن ها اطلاعات بیشتری کسب کنند.

شرکت عامر اندیش با هدف آشنایی بیشتر فریلنسرها با خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی این شرکت، در رویداد فریلند ۹۸ شرکت کرد تا هم از محصولات خود رونمایی کند و هم سرویس تبدیل گفتار به متن خود را از طریق API و SDK به برنامه نویس های فریلنسر معرفی کند.

دومین رویداد فریلند

تمامی برنامه نویس ها می توانند از این سرویس تا ۲۰ ساعت در ماه به صورت رایگان در نرم افزار و اپلیکیشن های خود استفاده کنند. برای استفاده شما می توانید از طریق پنل، ثبت نام نموده و اقدام به استفاده از API و SDK کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/h1w89

به اشتراک بگذارید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _