حضور عامر اندیش در دومین رویداد فریلند
۱۳۹۸-۰۷-۱۰ 0

حضور عامر اندیش در دومین رویداد فریلند

تابستان امسال نیز دومین رویداد فریلند با رویکرد آموزش اصول فریلنسرینگ در 28 و 29 شهریور ماه برگزار شد. در این رویداد افرادی که به فریلنسرینگ علاقه دارند یاد می گیرند که چطور بصورت تمام وقت فریلنسر باشند، چگونه خود را معرفی و مشتریان خود را پیدا کنند و بدون اینکه نیاز باشد جایی استخدام شوند به کسب درآمد بپردازند.

همایش فریلند 98 نیز همانند سال پیش در شهر زیبای انزلی برگزار شد و تجربه موفق سال گذشته باعث شد که بسیاری از علاقه مندان و فعالین حوزه کسب و کار را به  این شهر بکشاند و شرکت عامر اندیش هوشمند هم امسال در این همایش شرکت کرد.

در فریلند امسال حدود 1500 فریلنسر فعال در حوزه های مختلف از سراسر کشور شرکت کرده بودند و پای سخنرانی افراد موفق اکوسیستم استارت آپی نشسته و به تجربیات آن ها در زمینه های مختلف گوش فرا دادند.

علاوه بر سخنرانی های جذاب و مفید، شرکت کنندگان توانستند با شرکت هایی که در رویداد امسال غرفه داشتند هم آشنا شوند و از خدمات آن ها اطلاعات بیشتری کسب کنند.

شرکت عامر اندیش با هدف آشنایی بیشتر فریلنسرها با خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی این شرکت، در رویداد فریلند 98 شرکت کرد تا هم از محصولات خود رونمایی کند و هم سرویس تبدیل گفتار به متن خود را از طریق API و SDK به برنامه نویس های فریلنسر معرفی کند.

تمامی برنامه نویس ها می توانند از این سرویس تا 20 ساعت در ماه به صورت رایگان در نرم افزار و اپلیکیشن های خود استفاده کنند. برای استفاده شما می توانید از طریق پنل، ثبت نام نموده و اقدام به استفاده از API و SDK کنید.

برچسب ها

نظر بدهید

چت بات

چت بات
گفتار به نوشتار
تشخیص چهره
اپراتور هوشمند