حضور عامر اندیش در نمایشگاه کار دانشگاه شریف
۱۳۹۸-۰۸-۲۰ 0

حضور عامر اندیش در نمایشگاه کار دانشگاه شریف

امسال هم نمایشگاه کار به میزبانی دانشگاه شریف در تاریخ 14 مهر ماه تا 16 مهر ماه برگزار شد و شرکت عامر اندیش هوشمند نیز در این نمایشگاه حضور بهم رسانید.

این نمایشگاه با هدف رویا رویی مستقیم کارجو و کار فرما و تسهیل فرآِند جذب و استخدام نیروی کار و همچنین معرفی فرصت های شغلی موجود در بازار از آبان ماه سال 1390 هر سال برگزار شده و در میان صاحبان مشاغل و کارجویان تبدیل به مرجعی برای تبادل رزومه و معرفی فرصت ها شده است.

iran-job-fair

در این دوره نمایشگاه 41 شرکت خصوصی فعال در حوزه های مختلف، از صنایع دارویی ، آی تی و برنامه نویسی، مخابراتی و… حضور داشتند و بیش از 500 فرصت شغلی در حوزه ها معرفی شد. حدود هزاران نفر از کار آفرینان و صاحبان مشاغل، کارجویان و دانشجویان در این نمایشگاه حضور پیدا کردند. رویارویی مستقیم کارجو و کارآفرین و تبادل اطلاعات یکی از نکات مهم و مفید نمایشگاه است. همچنین افراد می توانند با شرکت در کارگاه هایی که در این نمایشگاه همه ساله بر گزار می شود شرکت کرده و در زمینه کسب و کارهای مختلف اطلاعات کسب کنند.

دانشجویان نیز با شرکت در این نمایشگاه با فرصت های شغلی مختلف آشنا شده و به آینده شغلی خود نگاهی دوباره بیندازند و با دید باز تری به فعالیت های شغلی بپردازند و همچنین با انجام آزمون ها و تست های مختلف به استعداد هایشان در زمینه های کاری پی ببرند.

شرکت عامر اندیش نیز با حضور در این نمایشگاه موقعیت های شغلی خود را به کارجویان مختلف معرفی کرد و همچنین به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه هوش مصنوعی، فعالیت های خود در زمینه هوش مصنوعی را به بازدید کنندگان معرفی نمود.

چنانچه نتوانستید در نمایشگاه کار برای ما رزومه ارسال نمایید و علاقه مند به کار در زمینه هوش مصنوعی می باشید می توانید از اینجا آن را با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها

نظر بدهید

چت بات

چت بات
گفتار به نوشتار
تشخیص چهره
اپراتور هوشمند