حضور عامر اندیش در نمایشگاه کار دانشگاه شریف

حضور عامر اندیش در نمایشگاه کار دانشگاه شریف

حضور عامر اندیش در نمایشگاه کار دانشگاه شریف

امسال هم نمایشگاه کار به میزبانی دانشگاه شریف در تاریخ ۱۴ مهر ماه تا ۱۶ مهر ماه برگزار شد و شرکت عامر اندیش هوشمند نیز در این نمایشگاه حضور بهم رسانید.

این نمایشگاه با هدف رویا رویی مستقیم کارجو و کار فرما و تسهیل فرآِند جذب و استخدام نیروی کار و همچنین معرفی فرصت های شغلی موجود در بازار از آبان ماه سال ۱۳۹۰ هر سال برگزار شده و در میان صاحبان مشاغل و کارجویان تبدیل به مرجعی برای تبادل رزومه و معرفی فرصت ها شده است.

iran-job-fair

در این دوره نمایشگاه ۴۱ شرکت خصوصی فعال در حوزه های مختلف، از صنایع دارویی ، آی تی و برنامه نویسی، مخابراتی و… حضور داشتند و بیش از ۵۰۰ فرصت شغلی در حوزه ها معرفی شد. حدود هزاران نفر از کار آفرینان و صاحبان مشاغل، کارجویان و دانشجویان در این نمایشگاه حضور پیدا کردند. رویارویی مستقیم کارجو و کارآفرین و تبادل اطلاعات یکی از نکات مهم و مفید نمایشگاه است. همچنین افراد می توانند با شرکت در کارگاه هایی که در این نمایشگاه همه ساله بر گزار می شود شرکت کرده و در زمینه کسب و کارهای مختلف اطلاعات کسب کنند.

دانشجویان نیز با شرکت در این نمایشگاه با فرصت های شغلی مختلف آشنا شده و به آینده شغلی خود نگاهی دوباره بیندازند و با دید باز تری به فعالیت های شغلی بپردازند و همچنین با انجام آزمون ها و تست های مختلف به استعداد هایشان در زمینه های کاری پی ببرند.

شرکت عامر اندیش نیز با حضور در این نمایشگاه موقعیت های شغلی خود را به کارجویان مختلف معرفی کرد و همچنین به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه هوش مصنوعی، فعالیت های خود در زمینه هوش مصنوعی را به بازدید کنندگان معرفی نمود.

چنانچه نتوانستید در نمایشگاه کار برای ما رزومه ارسال نمایید و علاقه مند به کار در زمینه هوش مصنوعی می باشید می توانید از اینجا آن را با ما به اشتراک بگذارید.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/K2dac

به اشتراک بگذارید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _