صنعت هوش مصنوعی و پیوستن دو شرکت قدر اسیای جنوب شرقی: Acme و Skymind

صنعت هوش‌ مصنوعی و پیوستن دو شرکت قدر آسیای جنوب شرقی:  Acme و Skymind 

کوالالامپور: انتظار می‌رود Acme Holdings Bhd توافق‌نامه سرمایه‌گذاری مشترکی را با Skymind Intelligence Systems Sdn Bhd (Skymind)  برای ساخت یک مرکز تولید مونتاژ الکترونیکی دستگاه‎های لبه (edge devices) امضا کند.

دستگاه لبه، نقطه ورودی به شبکه‌های اصلی شرکت یا ارایه‌دهندگان خدمات فراهم می‌آورد. به طورکلی، دستگاه‌های لبه، روترهایی‌اند که دسترسی معتبر (معمولا PPPoA و PPPoE) به شبکه‌های سریع‌تر، کارآمدتر و شبکه‌های اصلی ارایه می‌دهند.

همانطور که در بالا نیز توضیح داده شده، این دستگاه‌ها شامل روترها، سوئیچ‌های مسیریابی، دستگاه‌های دسترسی یکپارچه، مالتی پلکسر (multiplexers) و همچنین انواع شبکه‌های دسترسی به شبکه شهری و شبکه‌های گسترده دیگر می‌باشند.

آموخته شده است که اولین مدل از تاسیسات تولیدی، در جنوب شرقی آسیا است.

ملحق شدن Acme و Skymid در صنعت هوش‌ مصنوعی   

تمام دستگاه‌های لبه‌ای که قرار است در آنجا تولید شوند قبلا با موفقیت در چین آزمایش و مستقر شده‌اند. Skymind سازنده اکوسیستم جهانی هوش‌مصنوعی (AI) است که شرکت‌ها و سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا برنامه‌های کاربردی هوش‌مصنوعی خود را راه‌اندازی کرده و موارد تجاری خود را زنده کنند.

صنعت هوش مصنوعی
صنعت هوش مصنوعی

این کار با فراهم آوردن دسترسی پشتیبانی‌شده از مشتری به ابزارهای هوش‌مصنوعی (AI) منبع باز مانند Deeplearning 4j، همچنین بودجه سرمایه جهانی برای نوآوری‌های نویدبخش هوش‌مصنوعی (AI) و توسعه استعدادها، انجام می‎شود. Skymind که در 14 کشور حضور فعال دارد، در سال‌های اخیر در صنعت هوش‌ مصنوعی راه‌حل‌های هوشمندانه AI را در زمینه هوافضا، پزشکی، ساخت، تدارکات، پیش بینی هوا، امنیت و مدیریت داده‌ها توسعه داده است.

Skymind بیش از 3.5 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که 350 شرکت در Top Fortune 500  با آن همکاری می‌کنند. در همین حال، Acm (که در فهرست اصلی بورس مالزی ذکر شده است) در زمینه تولید قطعات پلاستیکی و توسعه املاک فعالیت دارد. شرکت‌های تابعه آن شامل Supportive Technology Sdn Bhd و Welcome Properties Sdn است.

این شرکت از طریق فناوری پشتیبانی، طیف وسیعی از اسپیکرهای پلاستیکی و چوبی را برای سیستم‌های سرگرمی خانگی، استریوها و رایانه‌ها و همچنین محصولات پخش صوتی دیجیتال برای بازار محلی و صادراتی تولید می‌کند.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/tMrh3

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

آموزش شخصی سازی شده به کمک هوش مصنوعی

آموزش آنلاین با کمک هوش مصنوعی می‌تواند آموزش شخصی‌سازی شده را بهبود بخشد و از آموزش حمایت و پشتیبانی نماید با بسته شدن دانشگاه‌ها در