معرفی 10 کنفرانس هوش مصنوعی در دنیا که نباید از اخبار آن غافل شوید

در سال های اخیر هوش مصنوعی به تکنولوژی تبدیل شد که از یک پدیده در فیلم های علمی و تخیلی به زندگی مردم وارد شده است و همه ی انسان ها امروزه به نوعی با هوش مصنوعی سر و کار دارند. از آن جا که آینده انسان ها با هوش مصنوعی گره خورده است، در سال های اخیر رویداد ها و کنفرانس های مختلفی در جهان برگزار می شوند که بر پایه آموزش هوش مصنوعی به مردم هستند.

در کنفرانس های هوش مصنوعی معمولا جدید ترین و به روزترین تحقیقات و اطلاعات بدست آمده در این زمینه بیان می شوند و هر کدام از این کنفرانس ها مزیت های مخصوص به خود را دارند. امروز قصد داریم در این مقاله 10 کنفرانس برتر هوش مصنوعی در جهان را معرفی نماییم تا اگر شما هم به چنین همایش هایی علاقه مندید بتوانید اخبار آن ها را در سال 2020 دنبال کنید.

کنفرانس هوش مصنوعی Deep Learning Summit

شروع کنفرانس: 30 ژانویه 2020

موقعیت مکانی: سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

موضوع کنفرانس: چگونه هوش مصنوعی می تواند مشکلات معمول کسب و کارها را حل کند؟

همانند نام آن، تمرکز اصلی این کنفرانس بر مباحث یادگیری عمیق است که زیر مجموعه ای از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی می باشد. این کنفرانس هوش مصنوعی دارای سخنرانان خارق العاده است و مبتکران برجسته این حوزه در آن شرکت دارند. کنفرانس Deep Learning Summit در سال 2020 بیش از 600 شرکت کننده خواهد داشت. هدف شرکت کنندگان این کنفرانس ساخت پلی بین نتایج پژوهش ها و فناوری های بدست آمده اخیر با دنیای واقعی و کسب و کار ها و اجتماع انسان ها است.

کنفرانس هوش مصنوعی Reinforce AI Conference

شروع کنفرانس: 6 آوریل 2020

موقعیت مکانی: بوداپست، مجارستان

موضوع کنفرانس: هوش مصنوعی چگونه جهانم را شکل می دهد و کسب و کار ها برای رفع مشکلاتشان در دنیای واقعی چگونه می توانند از این فناوری استفاده کنند؟

یکی از دانشمندان معروف حوزه علوم کامپیوتر به نام Andrew Ng هوش مصنوعی را الکتریسیته جدید نامید. یعنی همان طور که الکتریسیته تحولی خارق العاده در زندگی بشر ایجاد کرد، هوش مصنوعی نیز قرار است همان نقش را در آینده ای نزدیک ایفا کند. در روز های آینده هوش مصنوعی قرار است به همه ی زمینه ها وارد شود و تمام صنایع را متاثر کند. این کنفرانس هوش مصنوعی مخصوص کسانی است که می خواهند خود را برای آن آینده ی نزدیک آماده نمایند و بدانند که چگونه می توانند از هوش مصنوعی منتفع شوند. در این کنفرانس سخنرانان بزرگی از کمپانی های برتر در زمینه تکنولوژی همانند گوگل شرکت خواهند داشت.

کنفرانس International Conference on Learning Representations (ICLR)

کنفرانس هوش مصنوعی

شروع کنفرانس: 26 آوریل 2020

موقعیت مکانی: آدیس آبابا، اتیوپی

موضوع کنفرانس: در این کنفرانس هوش مصنوعی به طور اختصاصی به مبحث یادگیری عمیق پرداخته می شود.

همان طور که گفته شد یادگیری عمیق یکی از زیر مجموعه های یادگیری ماشین است. اگر با این زمینه آشنایید شاید برای شما جالب باشد که بدانید بسیاری از افراد مشهور و حرفه ای یادگیری عمیق در این همایش گرد هم خواهند آمد. در سال 2020 این همایش میزبان بیش از 4 هزار نفر از علاقه مندان خواهد بود و به همین دلیل ICLR یکی از بزرگترین همایش های هوش مصنوعی در دنیا می باشد. در همایش به موضوعاتی مانند مدل سازی ترکیبی ، پیش بینی ساختار یافته و … پرداخته خواهد شد.

کنفرانس GOTO 

شروع کنفرانس: 27 آوریل 2020

موقعیت مکانی: شیکاگو، ایلینوی

موضوع کنفرانس: هوش مصنوعی در حال حاضر در چه سطحی قرار دارد؟

شرکت کنندگان در این کنفرانس از افراد مطرح در این حوزه یاد می گیرند که هوش مصنوعی در حال حاضر چه توانایی هایی دارد و چه کار هایی می شود در حال حاضر به کمک آن انجام داد. افرادی از شرکت های مطرح و پیشرو همانند مایکروسافت، گیت هاب و تویلیو در این همایش سخنرانی خواهند داشت.

کنفرانس هوش مصنوعی Deep Learning World

شروع کنفرانس: 11 می 2020

موقعیت مکانی: مونیخ، آلمان

موضوع کنفرانس: بینش یادگیری ماشین برای متخصصان در هر صنعت.

شرکت کنندگان در این همایش یاد می گیرند که چگونه از فناوری های دارای یادگیری عمیق برای انجام وظایف روزانه در هر کسب و کاری بهره ببرند. در این همایش بزرگان صنایع مختلف سخنرانی کرده و به حضار آموزش می دهند که چگونه به کمک هوش مصنوعی در حوزه کسب و کار خود تحول چشمگیری ایجاد کنند.

کنفرانس AI Summit NSW 2020

شروع کنفرانس: 21 می 2020

موقعیت مکانی: سیدنی، استرالیا

موضوع کنفرانس: می آموزید که چگونه از هوش مصنوعی در استراتژی سازمان خود استفاده کنید.

تا سال 2021 قرار است 40 درصد از تحولات دیجیتالی دارای هوش مصنوعی باشند. به این معنی که امروز باید افراد در مورد هوش مصنوعی و انواع فناوری ها مطالعه داشته باشند و استفاده از این فناوری ها را یاد بگیرند. شرکت کنندگان در این همایش به کمک افراد پیشرو در این حوزه نگاهی عمیق به نحوه اجرا و کاربرد های هوش مصنوعی در کسب و کار ها خواهند داشت.

کنفرانس International Conference on Machine Learning (ICML)

شروع کنفرانس: 12 جولای 2020

موقعیت مکانی: وین، اتریش

این همایش یکی از برترین کنفرانس های هوش مصنوعی در جهان می باشد که امسال 37 امین سال برگزاری آن خواهد بود. نگفته کاملا پیداست که یک همایش تنها در صورتی هر ساله برگزار خواهد شد که اطلاعات ارزشمندی در اختیار شرکت کنندگانش قرار دهد. دقیقا این همایش چنین ارزشی را داراست و هر ساله سخنرانی ها و ورکشاپ های بسیار خوبی در زمینه سطح فعلی هوش مصنوعی و آینده آن دارد.

کنفرانس International Conference on Machine Learning and Data Mining (MLDM)

شروع کنفرانس: 18 جولای 2020

موقعیت مکانی: نیویورک، آمریکا

موضوع کنفرانس: همایشی برای افرادی حرفه ای در زمینه یادگیری ماشین و داده کاوی (data mining)

این کنفرانس که در 6 روز برگزار می شود امسال 16 امین سال برگزاری خود را پشت سر خواهد گذاشت. در آن حرفه ای ها و علاقه مندان هوش مصنوعی از سراسر جهان شرکت می کنند و به بحث در زمیه یادگیری ماشین و داده کاوی می پردازند و اطلاعات را با یکدیگر تبادل می کنند.

کنفرانس Ai4

همایش هوش مصنوعی

شروع کنفرانس: 1 سپتامبر 2020

موقعیت مکانی: لاس وگاس، نوادا

موضوع کنفرانس: بررسی موارد برتر استفاده از فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در صنایع مختلف.

در دو روز این همایش شرکت کنندگان یاد می گیرند که استفاده های برتر هوش مصنوعی در صنایع مختلف چه چیزهایی را شامل می شود و با نحوه پیاده سازی هوش مصنوعی در کسب و کارهای مختلف آشنا می شوند.

کنفرانس Intelligent Systems Conference (IntelliSys)

شروع کنفرانس: 3 سپتامبر 2020

موقعیت مکانی: آمستردام، هلند

این همایش یک رخداد جهانی در حوزه هوش مصنوعی است که سخنرانان و بزرگانی از سراسر دنیا در آن شرکت می کنند. از این همایش به عنوان یکی از مورد احترام ترین رخدادهای حوزه علم و فناوری نیز یاد می شود. سخنرانان همایش از برترین افراد حوزه تکنولوژی هستند.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/GfwbA

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

دیپ فیک چیست؟

دیپ فیک یا Deep Fake چیست؟

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به هوش مصنوعی و مباحث آن علاقه دارید احتمالا نام دیپ فیک را شنیده‌اید و ویدئوهای