چت با ربات هوشمند ، کمکی برای مراکز پشتیبانی کسب و کارها

قابلیت چت با ربات هوشمند یا همان به کارگیری چت‌بات‌ها یکی از راهکارهای هوش مصنوعی برای مراکز تماس کسب و کارها است. در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم که چت‌بات‌های هوشمند چه هستند و چه مزایایی برای کسب و کارها و مراکز پشتیبانی به همراه دارد.

منظور از چت با ربات هوشمند چیست؟

ربات هوشمند یا همان چت‌بات‌ها در حقیقت سرویس‌هایی هستند که به کمک هوش مصنوعی می‌توانند مستقل از عامل انسانی با مشتریان کسب و کارها به چت بپردازد و به سوالات آن‌ها پاسخ دهد. تمام کسب و کارها می‌توانند در بسترهای قابل چت، که امروزه در بین کاربران بسیار محبوبیت پیدا کرده است، به کمک چت‌بات ها با مشتریان خود تعامل داشته باشند. البته کارکرد چت‌بات‌ها تنها برای پشتیبانی از کسب و کارها نیست بلکه می‌توانند جنبه‌های کاربردی متفاوتی اعم از سرگرمی تا عملکردی داشته باشند.

به دلیل اینکه این ربات‌های هوشمند یا چت‌بات‌ها از دو عامل در دسترس بودن به صورت 24 ساعته و در بستر چت بودن برخوردار هستند، انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک به یکی از گزینه‌های کلیدی در بخش پشتیبانی و ارائه خدمات به مشتریان کسب و کارها تبدیل شوند. زیراکه در آینده‌ای نزدیک کاربران انتظار دارند که خدمات کسب و کارها در هر زمانی در دسترسشان باشد.

چت‌بات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی با استفاده از یادگیری ماشین و یادگیری عمیق می‌توانند به جواب مناسب مشتریان برسند. آن‌ها هم می‌توانند با مشتری به مکالمه بپردازند و هم به او خدمات و یا محصولات مناسبش را ارائه دهند یا او را راهنمایی کنند و به سوالاتش پاسخ دهند.

چت با بات هوشمند

چت با بات هوشمند چه مزایایی برای مراکز پشتیبانی دارد؟

به طور کلی اضافه کردن قابلیت چت با ربات هوشمند می‌تواند چنین مزایایی را برای کسب و کار شما به ارمغان بیاورد:

  • چت‌بات‌ها به کاربران و مشتریان شما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته خدمات ارائه می‌دهند.
  • چت‌بات‌ها می‌توانند هزینه‌های بخش خدمات مشتریان کسب و کارها را تا حد زیادی کاهش دهند و در هزینه‌های کلی کسب و کارها صرفه جویی کنند.
  • چت‌بات‌ها می‌توانند با توجه به تاریخچه چت مشتری، پیشنهادهای مناسب و خدمات شخصی سازی شده به او ارائه دهد.
  • چت‌بات‌ها می‌توانند تعامل مشتریان و کسب و کارها را بسیار راحت‌تر کنند و در بسترهای قابل چتی که مشتریان از آن استفاده می‌کنند، در دسترس آن‌ها باشند.
  • به کمک هوش مصنوعی چت‌بات‌ها می‌توانند با ایجاد مکالمه‌ی دو طرفه احساس مهم بودن را به مشتریان انتقال دهند و به آن‌ها بفهمانند که تا چه میزان برای کسب و کار شما ارزشمند هستند.
  • چت بات‌ها می‌توانند باعث افزایش احساس اطمینان و اعتماد کاربران به کسب و کار شما شوند.

همه‌ی این مزیت‌ها باعث می‌‌شود که در آینده‌ای نزدیک چت با بات‌های هوشمند به آینده‌ای برای مراکز پشتیبانی تبدیل شود.

برای داشتن چت بات هوشمند چه باید کرد؟

اگر در کسب و کارتان به چت بات هوشمند نیاز دارید، می‌توانید به دو روش این کار را انجام دهید. اول اینکه خودتان یک تیم هوش مصنوعی راه اندازی کنید و اقدام به جمع آوری دیتا و ساخت چت‌بات هوشمند نمایید. این کار تا حدی باعث می‌شود که کسب و کار شما با ریسک زیادی مواجه شود.

در مقابل می‌توانید به روش دوم روی بیاورید و از چت‌بات‌های محصول شرکت‌های هوش مصنوعی استفاده کنید و آن را بر اساس نیازهای مرکز پشتیبانی کسب و کارتان شخصی سازی کنید. بالطبع با استفاده از این روش شما با ریسک کمتری مواجهید و می‌توانید محصول چت‌بات مورد نظر را بر اساس نیازهای مرکز پشتیبانی کسب و کارتان مناسب سازی نمایید.

چت بات دارای هوش مصنوعی

باتاوا، بات هوشمندی که می‌توانید با آن چت کنید

 باتاوا، یک دستیار هوشمند سازمانی صوتی است که از آخرین تکنولوژی های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برخوردار است. این محصول به طور اختصاصی برای زبان فارسی تولید شده است و می تواند زبان فارسی را به طور کامل پردازش و درک نماید. باتاوا قابلیت آن را دارد که متناسب با نیازهای سازمان ها و کسب و کارهای مختلف شخصی سازی شود. باتاوا قادر است با کمک از داده های اطلاعاتی که از قبل آموخته، پاسخی درست به سوالاتی که از او می شود ارائه دهد.

همان طور که گفته شد متناسب با نیاز کسب و کار و یا سازمان، باتاوا قابلیت شخصی سازی دارد. اگر شما در کسب و کارتان نیاز به چت باتی عمومی دارید که به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان و یا مراجعه کنندگانتان باشد، باتاوا می تواند این کار را برای شما انجام دهد. باتاوا محصولی بسیار ضروری برای کسب و کارهاست که می توانید با هزینه کم، پاسخگوی نیازهای مشتریانتان باشد به طوری که دیگر نیازی به نیروی انسانی نداشته باشید.

باتاوا دارای این قابلیت های به خصوص می باشد:

  • قابلیت درک متن محاوره ای
  • قابلیت انتقال ارتباط به اپراتورهای انسانی در صورت نیاز
  • ارائه پاسخ مناسب در قالب متن، تصویر، ویدئو، نقشه و …
  • بهره مندی از دایره واژگان (فرهنگ لغت) بسیار وسیع (بالای 270 هزار لغت)

مهم تر از همه اینکه باتاوا محصولی بومی است که در داخل کشور، متناسب با نیازهای داخلی تولید شده و توسعه داده شده است. کسب و کارهای داخلی در هر زمینه ای و سازمان های مختلف می توانند از این دستیار هوشمند متناسب با نیازهایشان در بخش های مختلف استفاده نمایند.

اگر می خواهید از محصول باتاوا استفاده کنید و یا درخواست دموی محصول را دارید به اینجا مراجعه کنید.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/ECSvi

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

تاریخچه هوش مصنوعی

تا به حال به اینکه هوش مصنوعی چیست و چه کارهایی می تواند انجام دهد و یا اینکه در آینده قرار است چه تغییراتی را

آیا هوش مصنوعی واقعا "هوشمند" است؟
هوش مصنوعی

آیا هوش مصنوعی واقعاً “هوشمند” است؟

برای جذب استعداد و پول لازم، باید نام جذابی باید برای هوش مصنوعی انتخاب می‌شد. تعاریف متعددی برای هوش مصنوعی ارائه شده اند. جدیدترین تعریف

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

ضمن تشکر بابت ارسال پیام، در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت عامراندیش درخواست شما را بررسی خواهند نمود.