autoRetouch، انقلابی در ویرایش تصویر محصولات مد

autoRetouch (روتوش خودکار)، اولین پلتفرم پردازش تصویر خودکار و انتها به انتها، فاز Open Beta خود را آغاز کرد. این شرکت با پشتیبانی هوش مصنوعی در حال حاضر نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) ارائه می‌دهد. این نرم افزار، برای پردازش خودکار بخش عمده‌ای از تصاویر محصولات مد است.

سایت autoRetouch

نحوه کار با وب‌سایت به این صورت است که کاربران در سایت autoRetouch یک حساب کاربری ایجاد می‌کنند. ویرایش تا حداکثر ده تصویر به صورت رایگان انجام می‌شود. برای ویرایش تصاویر بیشتر، باید حساب خود را شارژ کنند و قیمت پردازش هر تصویر 0.10 یورو است.

این سرویس حول مفهوم جریان کار طراحی شده است. جریان‌های کاری با زنجیر کردن مولفه‌های هوش مصنوعی، با یک واسط Drag & Drop ایجاد می‌شوند. هر مولفه یک نسخه خودکار از یک ویرایش تصویر است. این سرویس، کارهای تکراری را خودکارسازی کرده است. کارهای موثر در ویرایش تصویر، مانند حذف پس زمینه و روتوش پوست را انجام می‌دهد. هر کاربر می‌تواند هم زمان صدها تصویر را ویرایش کند. زمان ویرایش تصویر از چند دقیقه به چند ثانیه کاهش یافته است.

تغیر پارادایم صنعتی

الكس سیوراپچیو، بنیانگذار و مدیرعامل autoRetouch گفت: “فرایند تولید تصاویر محصول مد، از فتوشاپ تا تولید و پس از تولید، وارد کردن تصاویر به فروشگاه‌های آنلاین، روندی بسیار ناكارآمد و گران است.”

با این وجود، اگر از آخرین فناوری بینایی کامپیوتر استفاده شود و آن را با زیرساخت های با ابعاد قابل تغییر امروزه ترکیب کنید، می توانید الگوی صنعت را از کار دستی به اتوماسیون تغییر دهید. این کار نه تنها موجب صرفه جویی در هزینه‌ها می شود بلکه باعث افزایش سرعت بیشتر و پایداری بالاتر تولید می‌شود”.

تسریع در حرکت به سمت تجارت الکترونیک

راه اندازی autoRetouch به طور غیر منتظره‌ای به موقع بود. از آنجایی که اقتصاد جهانی این روزها تحت تاثیر بیماری واگیردار کوید 19 است. یک مسئله واضحی در میان است: حرکت سریع‌تر از تجارت آفلاین به سمت تجارت آنلاین.

مدیر AutoRetouch بیان کرد: می‌خواهیم نقش خود را در کمک به خرده فروشان و همه افراد دخیل در زنجیره تامین و تجارت الکترونیک، از نظر ویرایش تصویرهای تجاری ایفا کنیم و بار یک کار تکراری را از دوش آن‌ها برمی‌داریم. به همین دلیل 0.10 یورو به ازای هر تصویر یک بخش مهم گزاره ارزش AutoRetouch است.

همچنین وی افزود: این خدمات را ارزان و ساده ساختیم تا دیگران برای انجام پردازش تصویر خودکار به ما اعتماد کنند.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/qe3qy

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

ضمن تشکر بابت ارسال پیام، در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت عامراندیش درخواست شما را بررسی خواهند نمود.