جعبه ابزار کارت مدل Google قصد دارد از هوش مصنوعی استفاده کند!

به تازگی گوگل ابزاری را منتشر کرده‌است که امید داد با استفاده از آن مدل‌های هوش مصنوعی مختلفی را به ارمغان بیاورد، اما جالب است که مردم در برابر تمامی شرکت‌های بزرگ در عرصه فناوری مانند گوگل تمایم جوانت احتیاط را رعایت می‌کنند چرا که ترکیب این ابزار با شرکت گوگل، می‌تواند مشکلات زیادی را در ذهن مردم از جنبه‌های مختلف ایجاد کند.
Model Cardkit Tookit با هدف گام نهادن و تسهیل در گزارش‌های مبتنی بر مدل هوش مصنوعی یا AI، تمام تلاش خود را کرده‌است. در این زمینه تیم هوش مصنوعی گوگل، مطلب زیر را توئیت کرده‌است:
امروز ما در به اشتراک گذاشتن Model Cardkit Tookit هستیم! مدل توکیت مجموعه از ابزارهایی است که از برنامه نویسان ML در جمع‌آوری اطلاعات کمک می‌گیرد. شما می‌توانید با کمک این وسیله، اطلاعات و دیتاهایی را جمع‌آوری کنید که به شما کمک خواهد کرد تا بهبودی در فرایند خود کسب کنید.

گوگل مدل کارت، مربوط به امسال نیست!

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، گوگل مدل کارت بیش از یک سال است که راه اندازی شده‌است و برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ در مورد آن صحبت شده‌است. این ابزار در مورد پیشرفت‌های مختلف بر پایه ML گزارشاتی را تهیه می‌کند و کمک می‌کند تا شما تمامی محدودیت‌هایی که تابحال در این زمینه را داشته‌اید، دور بریزید.
جالب است بدانید که گوگل از زمان راه اندازی این ابزار تابحال، آن را بر روی مدل‌های متن باز خود پیاده‌سازی کرده و برای سرویس‌های تجاری مانند Cloud Vision API Face Detection و Object Detection servicesاستفاده کرده‌است.
در این زمینه MediaPipe که از این ابزار استفاده می‌کند، با کمک مدل کارت‌های خود، اقدام به منتشر آن‌ها در صفحه اختصاصی GitHub خود کرده‌است. شما می‌توانید برخی از گزارشات موجود در این زمینه را مشاهده کنید:

Google’s Model Card Toolkit
Google’s Model Card Toolkit
لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/7iRaG

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

ضمن تشکر بابت ارسال پیام، در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت عامراندیش درخواست شما را بررسی خواهند نمود.