Johnson Controls بینایی را در فناوری ساختمان‌های هوشمند توسط هوش مصنوعی گسترش می دهد

کمپانی ارائه دهنده سیستم‌های کنترلی و فناوری ساختمان هوشمند، به نام Johnson Controls اعلام کرده است که شرکت فناوری امنیتی Qolsys را خریداری کرده است. Qolsys یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات امنیتی در محل کار و محل زندگی است. از سال 2014، Johnson Controls سهامدار اصلی این شرکت است. Johnson Controls با خرید Qolsys ، موقعیت پیشرو بودن خود در فضای نوآوری امنیت و هوشمندسازی ساختمان‌های نوین را گسترش داد.

مدیر عامل شرکت Qolsys، به نام Dave Pulling، معاون رئیس‌ و مدیر کل تجارت Johnson Controls شد. وی در سال 2019، معادل 500 میلیون دلار درآمد داشت. قبل از اعلام این خبر، جانسون یک پلتفرم دیجیتال جدید از راه‌حل‌های ساختمان هوشمند را راه‌اندازی کرد. نام این پلت فرم OpenBlue است. OpenBlue نتیجه سال‌ها تحقیق مهندسین و دانشمندان داده‌ها در سراسر جهان است.

در زمان اعلام این خبر، Dave Pulling، مدیر عامل Qolsys، گفت:

” به مشتریان خود تعهد می‌دهیم که سرمایه گذاری بر کانال‌های امنیتی و نقشه راه‌های نوظهور را همچنان ادامه خواهیم داد. این مسئله یک نقطه عطف مهم در سفر 10 ساله ما برای ایجاد تحول در صنعت امنیت با راه حل‌های پیشرفته است که فراتر از ارائه پیشنهادهای نفوذ سنتی از جمله اتوماسیون پیشرفته، مدیریت انرژی، مدیریت آپارتمان، مدیریت ساختمان و امنیت سالخوردگان محل است”.

حجم ترکیبی محصولات Qolsys ، DSC ، Bentel ، Visonic ، PowerG  و Tyco جایگاه Johnson Controls را به عنوان رهبر سهم بازار در راه حل‌های امنیتی پیشرفته در سطح جهان حفظ کرده است. Johnson Controls با استفاده از داده‌های داخلی ساختمان و اطلاعات حاصل از فرآیندهای ساختمان‌ها، به مشتریان این امکان را می دهد تا ضمن تأمین امنیت ساختمان و محیط‌های پویا، عملیات مورد نظر خود را مدیریت کنند.

پلت فرم  Johnson Controls

OpenBlue چالش‌های پیچیده ناشی از محیط IT و Cloud را حل می‌کند. این شرکت تمرکز خود را بر ایجاد راه حل‌های مدیریت هوشمند و مبتنی بر هوش مصنوعی در ساختمان‌ها، که فراتر از عملیات سنتی است، قرار داده است. این برنامه‌های هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، شبکه IoT ،IT و Cloud را با فناوری‌های افزودنی حاشیه مانند Big Data Analytics ، پیشبینی با هوش مصنوعی، ادغام و همکاری در کنار هم قرار می‌دهد.

مزایای پلت فرم  OpenBlue

Johnson Controls کنترل فناوری خانه هوشمند برای بازارهای داخلی و تجاری را در دست گرفته است. این شرکت  پلت فرم  OpenBlue را به بازار عرضه کرده است. قابلیت‌های این پلت فرم عبارتند از:

  • مدیریت خودکار امنیت برای تبدیل حالت‌های مختلف بر اساس موقعیت‌های خارجی و داخلی.
  • استقرار راه حل‌های COVID-19 را برای محیط‌های بیمارستانی، گزارش و تجزیه و تحلیل امنیتی، بهینه سازی انرژی و سنسور دوربین حرارتی.
  • راه حل‌های پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی برای تشخیص از راه دور، نگهداری، پیشبینی، ارزیابی خطر پیشرفته و نظارت.
  • بستر مدیریت HVAC مبتنی بر هوش مصنوعی که موجب افزایش صرفه جویی در مصرف انرژی و بهبود کیفیت هوای داخلی (IAQ) می‌شود.
  • امنیت سلف سرویس و کنترل دسترسی برای تحقق معیارهای صنعت در حفظ حریم خصوصی.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/y9vIL

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

تشخیص سرطان‌سینه با کمک هوش‌مصنوعی
اخبار هوش مصنوعی

تشخیص سرطان‌سینه به کمک هوش‌مصنوعی

تشخیص سرطان‌سینه با کمک هوش‌مصنوعی توسط پرفسور دانشگاه  MIT، منجر به دریافت باارزش‌ترین جایزه در حوزه هوش‌ مصنوعی برای وی شد پرفسور دانشگاه MIT، که