خواهر کوچک ربات سوفیا معرفی شد

سوفیا کوچولو، خواهر کوچک ربات سوفیا و جدیدترین عضو خانواده شرکت هوش مصنوعی و رباتیک هانسون است که در سال 2022 به بازار جهانی معرفی شد. خواهر سوفیا 35 سانتی متر قد دارد که هدف آن دوستی با کودکان جهت آموزش علوم تجربی، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات، کدنویسی و هوش مصنوعی است. این ربات قرار است که به وسیله‌ای سرگرم کننده برای کودکان بالای 8 سال تبدیل شود.

در مقاله‌ای دیگر به معرفی “ربات سوفیا” پرداخته‌ایم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ربات سوفیا به این مقاله مراجعه کنید.

خواهر کوچک ربات سوفیا

سوفیای کوچولو چه کاری می‌تواند انجام دهد؟

خواهر کوچک ربات سوفیای می تواند راه برود، صحبت کند، آواز بخواند، بازی کند، حتی مانند خواهر بزرگش جوک بگوید! در واقع سوفیا کوچک، یک معلم آموزشی قابل برنامه‌ریزی برای بچه‌هاست. که از طریق یک تجربه ایمن، تعاملی بین انسان و ربات، کودکان را ترغیب می‌کند تا در مورد کدنویسی، هوش مصنوعی، علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات بیاموزند. برخلاف اکثر اسباب‌بازی‌های آموزشی که توسط شرکت‌های تولید کننده اسباب‌بازی طراحی شده‌اند، سوفیا کوچولو توسط همان توسعه‌دهندگان، مهندسان رباتیک و دانشمندان مشهوری که ربات سوفیا را طراحی کردند، ساخته شده است. سوفیای کوچک نه تنها به دستورات پاسخ می‌دهد، بلکه به طور فعال در گفتگوها شرکت می‌کند. این پاسخگویی بی‌نظیر “جویس” او را به ربات انسان نمای باهوش تبدیل کرده است.

نسخه کوچک ربات خواهر سوفیا

خواهر کوچک ربات سوفیا مناسب چه کسانی است؟

سوفیای کوچولو علاوه بر اینکه می‌تواند در زمینه آموزشی به بچه‌ها کمک کند تا بهتر یاد بگیرند می‌تواند به عنوان یک همراه برای افرادی که ناتوان هستند (نابینایان یا کسانی که معلولیت حرکتی دارند) کمک کند. البته نباید از انتظار داشت که به تنهایی بتوان خود را به پریز برق رسانده و باتری خود را شارژ کند، ماشین ظرفشویی یا لباسشویی را روشن و تخلیه کند. سوفیا کوچک تنها کاربرد آموزشی و سرگرمی دارد و می‌تواند همراه خوبی برای شما باشد.

4.2/5 - (6 امتیاز)
لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/EjGyh

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

ضمن تشکر بابت ارسال پیام، در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت عامراندیش درخواست شما را بررسی خواهند نمود.