راه‌حل‌های پردازش صدا در اپلیکیشن قدرتمند Philips SpeechLive برای مشتریان نیوزلندی

راه‌حل‌های پردازش صدا در اپلیکیشن قدرتمند Philips SpeechLive برای مشتریان نیوزلندی

راه‌حل‌های پردازش صدا در Philips SpeechLive راه‌اندازی شده برای مشتریان نیوزلندی

راه‌حل‌های پردازش صدا، دیکته حرفه‌ای حروف و تبدیل گفتار به نوشتار، دیکته فضای ابر خود را در پلتفرم Philips SpeechLive در نیوزلند راه‌اندازی شد. Philips SpeechLive با پذیرایی از محیط‌های کاری ترکیبی در محیط آفیس و موبایل، به متخصصان این امکان را می‌دهد تا با انعطاف‌پذیری بیشتر و ذخیره زمان و منابع خود، سریع‌تر و کارآمدتر صدای خود را به متن تبدیل سازند. با عامر اندیش همراه باشید تا با این اپلیکیشن بسیار قوی در زمینه پردازش گفتار بیشتر آشنا شویم.

راه‌حل‌های پردازش صدا در اپلیکیشن Philips SpeechLive

Philips SpeechLive یک راه‌حل عالی برای رونویسی و وبلاگ‌نویسی است که به کاربران این امکان را می‌دهد که کنترل کامل جریان تبدیل گفتار به نوشتار با دیکته صحیح کلمات را در دست گیرند. این پلتفرم هم زمان واقعی (real time) گفتار به نوشتار و هم در صورت تقاضا، تشخیص گفتار (speech recognition) را به کاربر ارایه می‌دهد. به علاوه، دسترسی به خدمات رونویسی حرفه‌ای خارجی را نیز فراهم می‌آورد. محبوبیت این پلتفرم در میان مشتریانی که تقاضای فزاینده‌ای برای مستندسازی دارند، روز به روز در حال افزایش است. این محبوبیت به ویژه در چند ماه گذشته و در دوران پاندمیک که شرکت‌ها به منظور حفظ سلامتی کارمندانشان، مجبور به همکاری با آنان به صورت دورکاری و در خانه شده‌اند، بیش از گذشته افزایش داشته است.

راه‌حل‌های پردازش صدا
راه‌حل‌های پردازش صدا

دکتر توماس براونر (Dr. Thomas Brauner) مدیرعامل راه‌حل‌های پردازش صدا این‌گونه توضیح می‌دهد: ” در چند ماه اخیر Philips SpeechLive توسط بسیاری از شرکت‌ها و کسب‌وکارها در سراسر جهان به منظور حفظ کارآیی و همکاری با کارمندانشان به صورت دورکاری و در خانه، پشتیبانی و حمایت شده است.” وی همچنین افزود که: “این شرکت بسیار خشنود است که این راه‌حل کارآمد در فضای ابر، در دسترس مشتریان نیوزلندی نیز قرار گرفته است.”
یوون کریش (Yvonne Krisch) مدیرفروش محصولات پردازش گفتار در آسیای شرقی اعلام کرد:” وی بسیار خشنود است که مشتریان Kiwi قادر به تجربه جدیدی هستند که به آنان این امکان را می‌دهد به جای استفاده از رونویسی‌ها و مستندسازی‌های سنتی، این روش کارآمد و هوشمندانه‌تر را تجربه نمایید.” وی هچنین ادامه داد که: ” در استرالیا استفاده از SpeechLive تنها به متخصصان حقوقی و پزشکی محدود نشده است. ما مشاهده کرده‌ایم که دیگر متخصصان از دیگر صنایع مانند حسابداری، املاک و مستغلات، امور مالی و بیمه از مزایای راه‌حل‌های پردازش صدا که در فضای وب و موبایل ارایه شده، بهره‌مند شده‌اند.”
Philips SpeechLive اپایکیشنی با هاست استرالیایی است. کریش این‌گونه توضیح می‌دهد که: ” ما از اهمیت امنیت داده‌ها کاملا آگاهیم. بنابراین، این اطمینان را می‌دهیم که راه‌حل من برپایه سرورهای استرالیاست. سرور مستقر در استرالیا که در آن کلیه اسناد رمزگذاری شده، انتقال و ذخیره می‌شوند، بالاترین استانداردهای امنیتی را برای محافظت از داده‌های مشتریان ارائه می‌دهند.

 

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/xPP4l

به اشتراک بگذارید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

مقالات

تکنولوژی تبدیل متن به گفتار چیست؟

تبدیل متن به گفتار یک تکنولوژی است که حروف و کلمات موجود در یک متن دیجیتال را بلند و برای کاربر می‌خواند. این تکنولوزی در