راه‌حل‌های پردازش گفتار (SPS) فیلیپس: جریان کاری نسل بعد، استفاده از تشخیص گفتار مبتنی بر هوش مصنوعی

راه‌حل‌های پردازش گفتار شرکت فیلیپس و همکاری آن با شرکت Nuance Communication

نسخه جدید جریان کاری فیلیپس برای مشاغل سازمانی، (SpeechExec Enterprise-SEE7.0)، اکنون در بازارهای اروپا و بسیاری دیگر از بازارهای بین‌المللی در دسترس است. همکاری نزدیک بین Nuance Communications و Speech Processing Solutions-SPS شرکت فیلیپس، علاوه بر جریان کاری، تشخیص گفتار Nuance Dragon که مبتنی بر فضای ابر است، به شما این امکان را می‌دهد تا هم فایل‌های صوتی و هم فایل‌های متنی را ویرایش کنید.

راه‌حل‌های پردازش گفتار (SPS) فیلیپس

برای آنکه تشخیص گفتار نیازهای محیط‌های کاری مدرن و فرآیندهای انعطاف‌پذیر در سازمان‌ها را برآورده سازد، باید همراه با یک راه‌حل جریان کاری باشد که قادر به ردیابی وضعیت روزرسانی و اختصاص اولویت‌ها و وظایف به پرسنل باشد. دکتر توماس براونر (Dr.Thomas Brauner )، مدیر عامل شرکت راه‌حل‌های پردازش گفتار فیلیپس، توضیح می‌دهد: “دقیقا به همین دلیل است که مشتریانی که از فناوری گفتار به متن استفاده می‌کنند می‌توانند از همکاری نزدیک SPS فیلیپس و Nuance بهره زیادی برند. ما به عنوان رهبران و پیشگامان این بازار، بهترین‌ها را برای مشتریان خود می‌خواهیم؛ یعنی ترکیب عالی از تشخیص گفتار و راه‌حل‌های جریان کاری.”

اد مک‌گویگان (Ed McGuiggan)، مدیر کل Dragon Professional و Nuance Communications ، این‌گونه می‌افزاید که: “ما خوشحالیم که همکاری طولانی مدتی با راه‌حل‌های پردازش گفتار (SPS) فیلیپس داشته باشیم. با ادغام Nuance Dragon و SpeechExecEnterprise-SEE7.0 شرکت فیلیپس، محصولی برای استقرار آسان در سازمان‌ها و کسب‌وکارها تولید شده است که کاملا با الزامات محیط‌های کاری مدرن در شرکت‌های بزرگ، مطابقت و هم‌خوانی دارد. با همکاری یکدیگر، قادر خواهیم بود تا پذیرش و مقیاس‌پذیری راه‌حل‌های تشخیص گفتار مبتنی بر فضای ابر را برای پشتیبانی از محیط‌های کاری، بدون در نظر گرفتن محل کارمندان، سرعت بخشیم.”

SpeechExecEnterprise-SEE7.0 با تشخیص گفتار مبتنی بر فضای ابر ادغام می‌شود

نسخه جدید SEE 7.0، اکنون با بهره‌گیری از نرم‌افزار تشخیص گفتار مبتنی برفضای ابر Nuance Dragon، از پیشرفته‌ترین فناوری‌های مربوط به راه‌حل‌های پردازش گفتار پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم از زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، هلند ، سوئدی و اسپانیایی پشتیبانی می‌کند.

SpeechExec Enterprise برای تشخیص گفتار در بخش front-end، به یک سرور اختصاصی ویندوز متصل می‌شود (چه در سایت و چه در فضای ابر). این امر به متخصصان اجازه می‌دهد تا از آخرین موتور تشخیص گفتار Nuance با فناوری یادگیری عمیق برای جریان کاری دیجیتال استفاده نمایند. برای تشخیص گفتار در بخش back-end، فایل‌‎ها از اپلیکیشن ضبط صدای فیلیپس و دستگاه‌های رونویسی و املایی موبایل دیجیتال مانند Philips SpeechAir، Philips PocketMemo، به یک فولدر مشترک شبکه ارسال می‌گردد. سرور تشخیص گفتار فیلیپس دائما این پوشه را رصد می‌کند، پرونده‌ و فایل‌های جدید را به طور خودکار بازیابی کرده و آن‌ها را به متن تبدیل می‌سازد.

شرکت‌ها می‌توانند از راه‌حل‌های پردازش گفتار (SPS) برای موارد مختلف استفاده کنند. برای مثال، برای نامه‌های الکترونیکی، یادداشت‌ها و دیگر نسخه‌های کوتاه کپی‌شده می‌توان از آن استفاده کرد. نسخه‌های کپی شده طولانی‌تر و خلاصه‌های جامع و قراردادهایی امضا شده توسط چندین نفر با کمک تشخیص گفتار در ترکیب با املای جریان کاری انجام می‌گردد. از طریق دستگاه‌های رونویسی و املایی موبایل، همه متن‌ها از طریق تشخیص گفتار پردازش می‌شوند و سپس توسط متخصصان رونویسی داخلی نهایی می‌شوند.

درباره شرکت راه‌حل‌های پردازش گفتار (SPS)

SPS فیلیپس، یک شرکت بین‌المللی در حوزه فناوری و یک رهبر جهانی در راه حل‌های املائی و رونویسی است. SPS با بیش از چهار میلیون کاربر در سراسر جهان کار می‌کند و سعی بر توسعه راه‌حل‌های گفتار به متن خود را دارد. این راه‌حل‌ها شامل نرم‌افزار جریان‌کاری تحت وب و دسکتاپ و همچنین دستگاه‌های املا و رونویسی است. این راه‌حل‌های هوشمند در وقت کاربران صرفه‌جویی کرده و به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا بر روی وظایف اصلی خود تمرکز کنند و باعث شوند کارشان کارآمدتر، مشتری مدارتر و سودآورتر باشد. دفتر مرکزی راه‌حل‌های پردازش گفتار (SPS) در شهر وین، در کشور اتریش قرار دارد. این شرکت، همچنین شعبه‌هایی در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، انگلستان، آلمان، فرانسه، بلژیک و اتریش و دیگر نقاط جهان دارد.

 

 

 

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/yhpZx

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

هوش مصنوعی به شناسایی پشه‌ها کمک می‌کند!

شناسایی سریع و دقیق پشه‌هایی که عوامل بیماری‌‌زای انسانی مانند مالاریا را منتقل می‌کنند، یک قسمت اساسی از نظارت بر بیماری‌های پشه‌ای است. در این

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

ضمن تشکر بابت ارسال پیام، در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت عامراندیش درخواست شما را بررسی خواهند نمود.