مروری بر اینوتکس 2019

مروری بر اینوتکس ۲۰۱۹

امسال هم نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ خرداد سال ۹۸ در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی برگزار گردید. رشد چشمگیر شرکت های حاضر در این دوره باعث شد تا یکی از پر رونق ترین نمایشگاه های تخصصی در حوزه معرفی استارت آپ ها باشد و شرکت های فناور مختلف با شعار “اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف” در این نمایشگاه شرکت کنند.

شرکت عامر اندیش نیز پیرو حضور خود در نمایشگاه سال گذشته (اینوتکس ۲۰۱۸) در این رویداد حضوری فعال داشت و محصولات تولیدی دانش بنیان خود در زمینه هوش مصنوعی ارائه کرد.

در این نمایشگاه از اپلیکیشن اندروید فارس آوا (تبدیل گفتار به متن)، برای کاربرانی که علاقه مند به تبدیل صداهای خود به متن دارند رونمایی شد. همچنین پنل فارس آوا که قابلیت بارگذاری فایل های صوتی و تصویری را برای تبدیل به متن دارد به منظور استفاده کاربران و مشتریان شرکت به همراه قابلیت های فنی قابل ملاحظه در دسترس عموم قرار گرفت.

محصول باتاوا (چت بات هوشمند) نیز با افزودن قابلیت های بیشتری در معرض دید علاقه مندان به استفاده از چت بات ها قرار گرفت.

با توجه به استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان، شرکت عامر اندیش خود را مصمم تر از همیشه می داند تا برای ارائه محصولاتی با کیفیت، به شرکت ها و کسب و کارهایی که علاقه مند به استفاده از هوش مصنوعی در هر سه حوزه پردازش صدا، متن و تصویر می باشند، آماده کند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/VGBHT

به اشتراک بگذارید

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

اخبار هوش مصنوعی

ساخت سریعترین پردازنده نورومورفیک نوری در جهان

یک تیم بین‌المللی از محققان به سرپرستی دانشگاه صنعتی سوینبرن سریعترین و قدرتمندترین پردازنده نورومورفیک نوری جهان را برای استفاده در فناوری هوش مصنوعی (AI)