5 مورد از تماس هایی که می توانید به پاسخگوی خودکار تماس هوشتل بسپارید

شاید با وجود مقالات و توضیحات مختلفی که برای معرفی هوشتل، باز هم بسیاری از افراد متوجه موردهای کاربرد هوشتل نشده باشند. به همین دلیل، قصد داریم در این مقاله به صورت موردی چند نمونه از کاربردهای هوشتل را به تفصیل بیان کنیم.

در ابتدای بحث بیایید به سراغ یکی از مشکلات عمده کسب و کارها و یا سازمان هایی که مراجعه کنندگان زیادی دارند، برویم. اگر شما صاحب چنین کسب و کاری باشید یا مدیر سازمانی این چنینی هستید، قطعا یکی از چالش هایی که با آن مواجهید پاسخگویی به مشتریان و مراجعه کنندگانتان است. پشتیبانی و پاسخگویی به آن ها از یک طرف و مدیریت و هدایت اپراتورهای انسانی و نیروی مرکز تماس از طرف دیگر چالش ها و فراز و نشیب های بسیاری را در هر کسب و کاری برای مدیران ایجاد می کند.

 HDFC-Ai-lead-min.jpg

اگر شما هم با چنین چالش هایی درگیر هستید، باید بگوییم که راه حل شما استفاده از هوش مصنوعی می باشد. همان طور که قبلا به آن اشاره کردیم، یکی از کارهایی که هوش مصنوعی می تواند انجام دهد، مدیریت و پاسخگویی و پشتیبانی از مشتریان و مراجعه کنندگان است. هوش مصنوعی با استفاده از الگوریتم های یادگیری عمیق و توانایی پردازش گفتار، قادر است صحبت های مشتریانتان را با هر نوع گویش محاوره ای درک کند و آن را پردازش کرده و پاسخگو باشد.

محصول هوشتل نیز با هوش مصنوعی دقیقا می تواند همین کار را برای شما انجام دهد. با استفاده از هوشتل شما می توانید مرکز تماس خود را هوشمند کنید و نه تنها از چالش پیش رویتان سر بلند بیرون بیایید، بلکه آن را تبدیل به یک فرصت و یک مزیت رقابتی با سایر کسب وکارهای رقیب کنید. ما در ادامه پنج مورد از تکراری ترین مسائلی که مشتریان و مراجعه کنندگان به خاطر آن ها با مراکز، تماس می گیرند را بررسی و کاربرد هوشتل در هر کدام را بیان می کنیم.

حال به بررسی پنج مورد از تماس هایی که می توانید به پاسخگوی خودکار تماس هوشتل بسپارید، می پردازیم:

تماس های مربوط به پشتیبانی از مشتریان

همه می دانیم که در دنیای امروز، در هر کسب و کاری، مشتری است که حرف اول و آخر را می زند. اگر می خواهید کسب و کار موفقی داشته باشید باید مشتریان وفاداری برای خودتان بسازید. قدم اول در ساخت بنای وفاداری، پشتیبانی از مشتری است. مشتری باید بداند که در هر زمانی می تواند به شما مراجعه کند و مشکلش را با شما در میان بگذارد. در مقابل نیز شما باید در هر زمان از 24 ساعت شبانه روز در دسترس او باشید. این اصل را در نظر بگیرید که مشتری هیچ گاه نباید برای شما منتظر بماند.

customer-service-applications-min.jpg

سال هاست که برای پشتیبانی از مشتریان، کسب و کارهای به نام، مراکز تماس بزرگی با تعداد زیادی نیروی انسانی به عنوان اپراتور دایر می کنند که این امر زمان، هزینه و انرژی زیادی می طلبد. ما به شما می گوییم که هوشتل قادر است تمام این کارها را به تنهایی انجام دهد. هوشتل می تواند صحبت های مشتریانتان را شنیده، درک کرده و آن را به متن تبدیل کرده و تحلیل کند و در نهایت پاسخ مناسب را به او ارائه دهد. هوشتل قادر است به صورت 24 ساعته در دسترس و پاسخگوی مشتریان شما باشد. بدون اینکه نیاز باشد شیفت عوض کند و یا اینکه خسته شود.

تماس های ارائه اطلاعات، سرویس ها و خدمات به مشتری

در بسیاری از موارد شما نیاز دارید تا سرویس ها و خدماتتان را به مشتریانتان اطلاع دهید. برای مثال اگر آفرهای جدیدی بر روی محصولاتتان ارائه کرده اید و یا خدمات جدیدی را تعریف کرده اید. هوشتل می تواند این کار را هم برای شما انجام دهد. محصول هوشتل ما می تواند به جای اپراتور انسانی با مشتریان فعلی و یا مشتریان بالقوه ای که شما برای او تعریف می کنید تماش گرفته و خدمات و سرویس های شما را به آن ها اطلاع دهد.

علاوه بر آن اگر مراجعه کننده ای داشتید که می خواهد اطلاعات به خصوصی را درباره شما و یا خدماتتان بدست آورد و یا اینکه به دنبال راهنمایی می باشد، هوشتل می توانند به خوبی او را راهنمایی کند و اطلاعات مورد نظر را به او ارائه دهد. در صورتی که هوشتل نتواند پاسخ مناسبی برای مراجعه کننده شما بیابد، در نهایت او را به یک اپراتور انسانی متصل می نماید.

 Customer-experience-concept-min.jpg

تماس های ثبت سفارش، رزرواسیون و نوبت دهی

اگر صاحب کسب و کاری هستید که مشتریان شما گاهی با تماس های تلفنی ثبت سفارش و خرید می کنند و یا اینکه رزروهای خود را انجام می دهند، هوشتل نیز قادر است که این کارها را برای شما انجام دهد. هوشتل با بهره مندی از آخرین تکنولوژی های یادگیری عمیق و هوش مصنوعی، قادر است تا سفارش ها و رزرواسیون های مشتریان شما را به درستی ثبت نماید.

علاوه بر این ها کسب و کارهایی که دارای مراکز تماس برای نوبت دهی می باشند، همانند مراکز درمانی و یا بیمارستان ها، و تعداد تماس های زیادی با محتوا و پرسش های تکراری دارند، می توانند از هوشتل برای این امر استفاده کنند. هوشتل با استفاده از هوش مصنوعی قادر است امر نوبت دهی را بسیار دقیق، خستگی ناپذیر و بدون خطا انجام دهد.

تماس های شکایات و پیگیری شکایات

یکی از مواردی که کسب و کارها برای پشتیبانی از مشتریانشان با آن رو به رو هستند، تماس هایی با مضامین شکایت است. این شکایت می تواند شامل ناراحتی مشتری از محصول، خدمات و سرویس ها و یا نحوه ارائه آن ها باشد. در بسیاری از موارد در کسب و کارهای مختلفی پیش آمده است که اپراتور انسانی به دلایل مختلف به جای دلجویی از مشتریان و تلاش برای کسب رضایت آن ها، بیشتر باعث ناراحتی و دلخوری مشتریان شده اند. اگر شما هم با چنین مواردی در کسب و کارتان برخورد دارید، هوشتل در این زمینه نیز می تواند به شما کمک کند. هوشتل علاوه بر شنیدن صحبت های مشتریان و پاسخگویی به آن ها، می تواند با تبدیل این صحبت ها به متن، از صحبت های آن ها برای شما مستندات تهیه نماید.

تماس های نظرسنجی

اگر تا به امروز پس از ارائه خدمات و سرویس هایتان برای نظر سنجی و شنیدن صحبت ها و نقطه نظرهای مشتریانتان با آن ها تماس می گرفتید و نظرشان را تبدیل به متن کرده و آن ها را مستند می کردید تا استفاده کنید، از امروز به بعد هوشتل می تواند این کار را برای شما انجام دهد. هوشتل می تواند از مشتریان شما سوال های مورد نظرتان را بپرسد و صحبت های آن ها را بشنود و در لحظه این صحبت ها را به متن تبدیل کند. با این کار دیگر لازم نیست هزینه های گزافی برای جذب نیروهای انسانی برای نظرسنجی از مشتریانتان خرج کنید.

 customer-service_customer-experience_happy_rating_strategy_tablet_reviews_by-ipopba-getty-100806901-large-min.jpg

تمام مواردی که گفته شد بخشی از کاربردهای هوشتل به عنوان اپراتور مرکز تماس می‌باشد. شما می توانید هوشتل را مطابق نیازهای کسب و کارتان شخصی سازی نموده و از مزیت های یک نیروی خستگی ناپذیر و پر بازده و بدون خطا در کسب و کارتان بهره ببرید. اگر به عنوان صاحب کسب و کار و یا مدیر سازمانی نیاز داشتید تا بیشتر با محصول هوشتل آشنا شوید و یا دمویی از این محصول را می خواهید، می توانید به اینجا مراجعه کرده و فرم تماس با ما را پر کرده و برای ما ارسال نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/8cBIz

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _