معرفی شرکت Drift | دریفت یک شرکت مطرح در زمینه تولید چت‌بات در دنیا است

معرفی شرکت Drift | دریفت یک شرکت مطرح در زمینه تولید چت‌بات در دنیا است

روش برقراری ارتباط مردم با کسب‌وکارها به سرعت در حال تغییر است. در گذشته، ابزار غالب برای برقراری ارتباط بین کسب‌وکارها و مشتریان‌شان، ملاقات‌های فردی و تماس‌های تلفنی بود. اما با ظهور اینترنت، گزینه‌های دیگری مانند ایمیل، فرم‌های وب‌سایت، صفحات کسب‌وکارها در شبکه‌های اجتماعی، اپلیکیشن‌های موبایل و غیره به این روش‌های تعامل اضافه شده‌اند. همچنین با پیشرفت‌های اخیر به خصوص در حوزه پیامرسان‌ها و عادت کردن کاربران به سریع جواب گرفتن، توقع آن‌ها در پاسخگویی و پشتیبانی و ارتباطشان با یک کسب‌وکار، تغییر پیدا کرده است.

یکی از شرکت‌ های مطرحی که در زمینه تولید چت‌بات فعالیت می‌کند DRIFT است که از سال ۲۰۱۵ در شهر بوستون در ایلات ماساچوست شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر ۴۴۵ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.این شرکت قصد دارد به شرکت‌ها کمک کند تا در زمان مناسب با مشتری‌ها مکالمه شخصی و واقعی داشته باشند و اعتماد مشتری رو به دست بیاورند.

شرکت دریفت در حال حاضر بیش از ۵۰ هزار مشتری داره و در آخرین سال مالی خود درآمدی بالغ بر ۵۳ میلیون دلار به دست آورده است! با این وجود فکر می‌‎کنید سرمایه کنونی این شرکت چقدر است؟
این شرکت در سال ۲۰۱۵ با ۱۵ میلیون دلار سرمایه اولیه شروع به کار کرد و در کمتر از سه سال توانست ۱۰۷ میلیون دلار سرمایه جذب کند!

روند جذب سرمایه دریفت

دریفت در سال ۲۰۱۷  دومین راند از جذب سرمایه خود موفق به جذب ۳۲ میلیون دلار سرمایه از شرکت General Catalyst شد و در مدت کوتاهی نیز طی سال ۲۰۱۸ موفق شد شرکت SEQUOIA را متقاعد به سرمایه گذاری ۶۰ میلیون دلاری بر روی این استارت آپ نو ظهر و موفق کند. دریفت در سال ۲۰۱۹ شرکت GiantOtter که توسعه دهنده پلتفرم چت‌بات بود را خرید. این شرکت در ادامه روند موفقیت آمیز خود در سال ۲۰۲۰ نیز بر روی شرکت Ordway، ۱۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرد. شرکت آخری که دریفت در آن سرمایه گذاری کرد یک پلتفرم مبتنی بر SaaS را در زمینه اتوماسیون درآمد توسعه می‌دهد.

آیا شما شرکت‌های مشابه دریفت در دنیا می‌شناسید؟ در ایران چطور؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چت‌بات‌ها به صفحه باتاوا مراجعه کنید.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/RF86X

به این مطلب امتیاز دهید

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

نظرات شما

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _