حضور شرکت عامر اندیش در نمایشگاه اینوتکس 2024

شرکت عامر اندیش هوشمند به عنوان یکی از پیشگامان فناوری هوش مصنوعی در ایران شناخته می‌شود در سیزدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس که در تاریخ 18 تا 21 اردیبهشت ماه 1403 در پارک فناوری پردیس با شعار «زیست بوم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» برپا شد، حضوری چشمگیر داشت.

شرکت عامر اندیش هوشمند توانست با حضور فعال و نوآورانه خود برای بازدیدکنندگان و صاحب‌نظران حوزه‌ی تکنولوژی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، تصویری والایی از پتانسیل‌ها و توانمندی‌های خود در زمینه هوشمند سازی مراکز تماس، تولید چت بات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و فناوری پردازش صدا به نمایش بگذارد.

این نمایشگاه که با هدف ایجاد محیطی مناسب برای گردهمایی و تبادل‌ نظرهای سازنده میان فعالان کارآفرینی و نوآوری برگزار شد، پتانسیل بالای فضای کسب و کار دیجیتالی ایران را به رخ جهانیان کشاند. عامر اندیش هوشمند، با تکیه بر دسته‌بندی‌های کلیدی هوشمندسازی، دیجیتالیزاسیون و توسعه پایدار، محصولات و خدمات خود را که در این راستا توسعه یافته بود، ارائه داد.

اینوتکس 2024 - هوش مصنوعی

B2Bهای مؤثر

شرکت عامر اندیش هوشمند با استفاده از فرصت‌های B2B که به واسطه حضور در نمایشکاه به وجود آمد توانست شبکه‌های کاری مفیدی را با سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع مختلف ایجاد کند و از این طریق، مسیر همکاری‌های آتی را هموار سازد.

جمع‌آوری رزومه

شرکت عامر اندیش از این رویداد به آن فرصتی برای جمع‌آوری رزومه‌های کارجویان و متخصصین هوش منصوعی استفاده کرد و اقدام به دریافت رزومه کارجویان و برگزاری مصاحبه‌های کوتاه با آنها کرد تا تیم خود را با نیروهای با استعداد توسعه دهد.

نتیجه‌گیری

نمایشگاه اینوتکس 2024 نشان داد که شرکت‌های دانش بنیان مانند عامر اندیش هوشمند نقشی انکارناپذیر در رشد و پیشرفت اقتصاد دیجیتالی و آینده‌ی فناوری کشور دارند.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/x3Xmq

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

_ مطالب مرتبط _

اخبار شرکت

مروری بر اینوتکس 2019

امسال هم نمایشگاه اینوتکس 2019 در تاریخ 19 الی 22 خرداد سال 98 در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی برگزار گردید. رشد چشمگیر شرکت

درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

ضمن تشکر بابت ارسال پیام، در سریع‌ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت عامراندیش درخواست شما را بررسی خواهند نمود.