پردازش زبان طبیعی در شرکت Liquidnet پر قدرت‌تر از قبل پیش می‌رود

پردازش زبان طبیعی در شرکت Liquidnet پر قدرت‌تر از قبل پیش می‌رود

بخش NLP (پردازش زبان طبیعی) در شرکت Liquidnet با سرپرستی استیون نیکولز قوی‌تر از پیش می‌شود

استیون نیکولز (Steven Nichols) که به عنوان رئیس بخش پردازش زبان طبیعی و داده‌های غیرساختاری در Liquidnet، ارتقا یافته است، از جمله افراد جدیدی در زمینه علم داده است که به این شبکه تجاری پیوسته است. شبکه تجارت سازمانی و اپراتور Liquidnethas، رئیس جدید بخش NLP (پردازش زبان طبیعی) خود را به تازگی منصوب کرد. این شرکت هچنین سه دانشمند علم داده را نیز به عنوان بخشی از برنامه‎های گسترش بخش علوم داده این شرکت استخدام کرد.

بخش NLP

بخش NLP (پردازش زبان طبیعی) در شرکت Liquidnet

استیون نیکولز (Steven Nichols) پیش‌تر در شرکت Prattle، رئیس بخش پردازش زبان طبیعی بود. به همین دلیل، بلافاصله پس از پیوستن به شرکت Liquidnethas، به عنوان رئیس جدید این بخش انتخاب گردید. شایان ذکر است که وی پیش‌تر به مدت ۵ سال مدیریت بخش علم داده در شرکت‌های دیگر را عهده‌دار بود. شرکت Liquidnet اعلام کرد که با توجه به نقش سابق نیکولز در شرکت پراتل (Prattle)، وی بهترین گزینه برای توسعه و بهبود توانایی‌های بخش NLP (پردازش زبان طبیعی) و ادغام آن در مجموعه تجزیه و تحلیل و سرمایه‌گذاری این شرکت، از جمله ترکیب ابزارهای هوش مصنوعی مانند یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی با داده‌های جایگزین و ابزارهی سنتی است.

نیکولز چنین گفت: “پردازش زبان طبیعی به طور فزاینده‌ای به یکی از ابزارهای موردعلاقه هوش مصنوعی در صنعت تبدیل شده است، به ویژه وقتی‌که مدیران بیشتری به دنبال تجزیه و تحلیل حجم در حال رشد سریع داده‌های بدون ساختاری به روشی کارآمد هستند.” وی افزود که:”ما شاهد افزایش تقاضا برای ابزارهای هوش مصنوعی مبتنی بر NLP هستیم. این محصولات باعث کمّی شدن الگوهای زبانی و ارائه سیگنال‌های کمّی می‌شوند که پیش‌تر در دسترس نبودند.

بخش NLP

انتصاب نیکولز همزمان با استخدام سه دانشمند داده در Liquidnet، با نام‌های دکتر نیکلاس بورتچ (Dr. Nicholas Burtch)، دکتر آنتونی اسکارم (Dr.Anthony Schramm) و یوسونگ لیو (YusongLiu) همراه بود. دلیل انتصاب این افراد آن است که شرکت قصد دارد تجارت علمی داده‌های خود را بیشتر گسترش دهد. برپایه سخنان شرکت: “ما بر این مسئله مهم متعهدیم که عمیق‌ترین توانایی‌های دانش داده خود را در اختیار مدیران شرکت‌ها و مشاغل قرار دهیم تا بتوانند در فضای پیچیده تجارت و سرمایه‌گذاری مسیر خود را پیدا نمایند. با کمک این سه دانشمند و انتصاب استیون نیکولز در راس کار، بی‌شک، مهارت بخش NLP (پردازش زبان طبیعی) ما قوی‌تر از پیش خواهد شد.”

شرکت Liquidnet، توانسته در سال‌های اخیر چندین شرکت فناوری را خریداری نماید که از جمله آن‌ها می‌توان به شرکت Prattle، فعال در حوزه فناوری‌های ویژه هوش مصنوعی OTAS، اشاره کرد. OTAS شرکتی است که توسط دوریس (Doris) تاسیس شده و خود وی سمت مدیرعاملی آن را بر عهده داشت. در بخش دیگر، Liquidnet قرار است توسط کارگزاری تجارت بین المللی TP ICAPin خریداری شود و انتظار می‌رود فرآیند خرید آن در سه ماهه اول سال آینده (۲۰۲۱) بسته شود. TP ICAP موافقت کرده تا شرایط لازم برای خریداری شرکت Liquidnet به مبلغ ۷۰۰ میلیون دلار را بپذیرد.

 

 

 

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/qQqgJ

به این مطلب امتیاز دهید

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

بینایار

درک هوشمند ویدیو و تصویر

_ مطالب مرتبط _