گوگل پرتفوی Vision AI را با قابلیت تشخیص شی و لوگو ارتقا داد

گوگل پرتفوی Vision AI را با قابلیت تشخیص شی و لوگو ارتقا داد

گوگل تعدادی به روزرسانی‌ برای پرتفوی  Vision AI خود را منتشر کرده است. به روزرسانی‌های ویژه شامل ارتقای  AutoML Vision Edge ،  AutoML Video و API Intelligence Video است.

هر سه محصول یادگیری ماشین از نظر مجموعه ویژگی‌ها و توانایی تأثیرگذاری در هنگام اجرا، رشد کرده‌اند.

اکنون AutoML Vision Edge می‌تواند اشیاء را تشخیص دهد. دستگاه‌های لبه مانند سنسورها و دوربین‌های متصل اکنون می توانند از AutoML Vision Edge برای شناسایی تغییرات، ناهنجاری‌ها، خرابی‌ها و سایر رویدادهای تریگر مبتنی بر تشخیص شی؛ استفاده کنند.

AutoML Vision Edge هم می‌تواند تصاویر را طبقه بندی کند و هم اشیاء خاصی را مستقیماً از دستگاه لبه تشخیص دهد (نیازی به اتخاذ فن آوری هسته ای برای تصمیم گیری نیست). سخت افزار که در حال حاضر پشتیبانی می شود شامل مواردی است که از NVIDIA ، ARM ، Android ، iOS  و برخی از تراشه‌های دیگر استفاده می‌کند.

AutoML Video Intelligence همچنین می تواند اشیاء را در لحظه تشخیص دهد. کاربران می توانند از این قابلیت برای آموزش مدل‌ها برای ایجاد برچسب برای محتوای خاص در یک فیلم استفاده کنند.

این فناوری به کاربران این امکان را می‌دهد که حرکت اشیاء دارای برچسب را از فریمی به فریم دیگر ردیابی کنند. موارد استفاده خاص شامل مدیریت ترافیک، تحلیل‌های ورزشی، هدایت روبات و سناریوهای دیگری است که اشیاء از آن خارج از محدوده یک فریم واحد حرکت می‌کنند.

API Intelligence Video اکنون می تواند لوگوها را ردیابی کند و تشخیص دهد. بیش از ۱۰۰۰۰۰ لوگو محبوب کسب و کار و سازمان را به رسمیت می شناسد. شناسایی لوگو به شناخت اشیا موجود، صحنه‌ها و فعالیت‌ها افزوده شده است.

لینک کوتاه شده : https://amerandish.com/stMHv

به این مطلب امتیاز دهید

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

نظرات شما

فارس آوا

تبدیل گفتار به متن

باتاوا

دستیارسازمانی - چت بات

هوشتل

اپراتورهوشمند مرکز تماس

بینایار

درک هوشمند ویدیو و تصویر

_ مطالب مرتبط _